X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

OSOM STUDIO dla kosmetycznego lidera Palmer’s

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

OSOM STUDIO dla Palmer's Polska

reklama

Palmer’s to producent kosmetyków na bazie masła kakaowego, których jakość doceniły już kobiety w 80 krajach świata. W swojej ofercie marka ma pielęgnacyjne kosmetyki do skóry ciała i twarzy oraz do włosów, a wszystkie wyprodukowane z naturalnych składników.

Palmer’s zaczyna w swoich działaniach wykorzystywać content marketing, dzięki któremu będzie mógł dotrzeć ze swoją ofertą do grupy docelowej, którą stanowią między innymi kobiety w ciąży. Firma oferuje im nie tylko dedykowaną linię specjalistycznych kosmetyków do walki z rozstępami, ale też wyjątkowy serwis.

AKADEMIAPALMERS.PL

Chcąc zatroszczyć się o zdrową skórę i dobre samopoczucie przyszłych mam, firma stworzyła Akademię Palmer’s – witrynę w pełni odpowiadającą na ich szczególne potrzeby. Projekt obejmuje zarówno stronę internetową, gdzie obok ciekawych informacji i praktycznych porad obejrzeć można zdjęcia, znaleźć adresy szpitali i szkół rodzenia w danym mieście, jak i kalendarz wydarzeń. Specjalnie dla mam, Palmer’s zaplanował bowiem serię bezpłatnych warsztatów i dermokonsultacji. Firma postawiła też na filmy – fachowych porad udzielają w nich doświadczeni dermatolodzy i położne.

WIDOCZNOŚĆ W SIECI

W tym wyjątkowym projekcie OSOM STUDIO podjęło szereg działań z zakresu marketingu internetowego, których celem było wypromowanie Akademii Palmer’s. Agencja stworzyła i wdrożyła strategię kompleksowego serwisu dla przyszłych mam, którego promocją zajmują się marketerzy. Przeprowadzono już kampanię reklamową Google AdWords i zrealizowano serię video ze specjalistami, które można oglądać na prowadzonym przez agencję kanale Palmer’s w serwisie YouTube.

PALMER’S PO RAZ DRUGI

Opisywana współpraca Palmer’s z OSOM STUDIO jest już drugim wspólnie realizowanym projektem. Pierwszy z nich skupiał się na promocji nowej linii kosmetyków do włosów, natomiast obecny –  długofalowy – zakłada stałe odpowiadanie na potrzeby przyszłych mam. Praca nad Akademią Palmer’s to dla agencji okazja na potwierdzenie jakości oferowanych usług i umocnienie pozycji w branży usług interaktywnych.

PALMER’S: “Współpraca przy projekcie "Akademia Palmer’s" od samego początku przebiegała profesjonalnie, a zespół OSOM STUDIO dołożył wszelkich starań, aby urzeczywistnić naszą wizję serwisu. Projekt graficzny strony oraz realizowane przez OSOM STUDIO nagrania, wpisały się w naszą wizję “Akademii Palmer’s". To, co szczególnie nas cieszy, to fakt, że agencja proponuje kreatywne i równocześnie efektywne rozwiązania.

Prace nad budowaniem pozytywnego wizerunku Akademii Palmer’s nie ustają, a firmy kontynuują współpracę.