X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

OSOM STUDIO X Sylius

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Twórcy Sylius dołączyli do grona klientów agencji interaktywnej OSOM STUDIO.

reklama


Przed każdą osobą chcącą uruchomić e-sklep stoi decyzja wyboru odpowiedniego frameworku, który nie tylko zaspokoi doraźne potrzeby, ale będzie też posiadał duże możliwości dostosowywania i dalszej rozbudowy. Taki system e-commerce stworzyła grupa utalentowanych programistów z Łodzi. Sylius, bo to o nim właśnie mowa, jest w pełni otwartą platformą e-commerce dla PHP, opartą na nowoczesnym frameworku Symfony.

Sylius pozwala na zbudowanie strony w pełni dostosowanej do specyfiki sklepu, rozszerzonej o customowe rozwiązania oraz zintegrowanej z używanymi przez sklep programami do zarządzania sprzedażą. Platforma jest stale rozbudowywana przez rosnącą społeczność, a w ciągu ostatniego miesiąca pobrano ją 100 000 razy.

Popularność Syliusa w kolejnych miesiącach ma szansę znacznie wzrosnąć. 13 września odbędzie się premiera stabilnej wersji platformy – Sylius 1.0.0, dzięki czemu pracujący nad nią programiści będą mogli bez obaw rozbudowywać kod, a użytkownicy uzyskają dostęp do w pełni przetestowanego programu.

Wychodząc naprzeciw temu ważnemu dla twórców Syliusa wydarzeniu, specjaliści z OSOM STUDIO wesprą brand w zakresie działań on-line marketingowych, a także przygotowują materiały graficzne. Współpraca ma na celu promocję frameworku poprzez działania płatne oraz w zakresie content marketingu.