X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

„Ostatni Twój Weekend” wśród 10 projektów z całego świata na LIONS Live

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

„Ostatni Twój Weekend” wśród 10 projektów z całego świata, które zostaną zaprezentowane podczas LIONS Live

reklama


Projekt zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów – Mastercard, BNP Paribas i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji LIONS Live.

LIONS Live to wirtualna platforma wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń, dostępna w dniach 19-23 października pod hasłem „Creativity Inside Out”. Każdemu dniu towarzyszy przewodni temat, dzięki czemu każdy uczestnik może zdobyć praktyczną wiedzę gwarantującą rozwój osobisty czy kreatywną transformację biznesu.

Zobacz kulisy tworzenia najbardziej kreatywnych kampanii na świecie

W czasie tych pięciu dni zespoły stojące za pracami nagrodzonymi Grand Prix i Złotymi Lwami Cannes Lions odkryją sekrety tworzenia kreatywnych dzieł światowej sławy i opowiedzą szczerze o tym, jak doszło do tego, że ich pomysły ujrzały światło dziennie.
Wśród dziesięciu projektów z całego świata zaprezentowany w ramach serii \"Behind the Scenes: Case Studies\" pokazany zostanie \"Ostatni Twój Weekend\". Już 20 października, 17:15-17:45 twórcy projektu: Marzena Szkolak (Gazeta.pl), Marta Życińska (Mastercard), Dariusz Maciołek (BNP Paribas) oraz przedstawiciele agencji VMLY&R: Ewelina Wojtyczka, Maciej Kozina i Dawid Szczepaniak opowiedzą o historii powstania projektu: motywacjach, ekscytacji, zarwanych nocach, wszystkich trudach po drodze i oczywiście nieopisanej radości z wygrania pierwszego Grand Prix i Titanium Cannes Lions, jakie kiedykolwiek otrzymała Polska.
Na uczestników LIONS Live czekają także kursy i spotkania z legendami branży kreatywnej, wykłady ekspertów oraz profesjonalne zajęcia i moduły szkoleniowe z dziedzin kreatywności, efektywności i marketingu. Dostęp do LIONS Live będzie bezpłatny dla każdego.