X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Paweł Loedl poprowadzi jury Young Creatives Eurobest w kategorii Planners

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Paweł Loedl poprowadzi jury Young Creatives Eurobest w kategorii Planners

reklama


Trwają zapisy do tegorocznej edycji Young Creatives Eurobest 2019. Zwycięzców w kategorii Planners wybierać będzie jury, któremu przewodzić będzie Paweł Loedl, Chief Strategy Officer w VMLY&R Poland.

W tym roku uczestnicy Young Creative Eurobest w kategoriach Planners oraz Integrated powalczą o wyjazd na ADCE Festival w Barcelonie.

Formularz zgłoszeniowy

Young Creatives to całoroczny program skierowany do młodych pracowników branży komunikacji marketingowej. To platforma wymiany doświadczeń, prezentacji młodych talentów z branży reklamowej i około-reklamowej w Polsce i na świecie. Co roku we wszystkich wydarzeniach Young Creatives bierze udział ponad 1000 osób. Konkursy Young Creatives dają możliwość zmierzenia się z prawdziwymi briefami klientów oraz oceną ekspertów z branży. Prace są oceniane przez dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, designerów i fotografików.