X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Politan kolejny rok z agencją Schulz brand friendly

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

politan-schulz

reklama

 Schulz brand friendly od 2016 roku obsługuje wszystkie marki należące do Politana: Gosię, Amigo oraz Helios. Agencja wygrała kolejny przetarg i w 2018 roku również będzie obsługiwała pełne portfolio marek.

Politan to polska firma, będąca na rynku od 1982 roku. Należą do niej trzy marki – Gosia, Amigo oraz Helios. Markę Gosia wyróżniają oryginalne rozwiązania oraz innowacyjne produkty. Oferta Amigo składa się z artykułów gospodarstwa domowego, które przeznaczone są przede wszystkim do konsumentów, kierujących się względami ekonomicznymi. Portfolio Politan dopełnia Helios, który istnieje na rynku od ponad sześćdziesięciu lat. Oferuje klientom środki czystości oraz produkty do konserwacji obuwia.

W zeszłym roku Schulz był odpowiedzialny za obsługę strategiczno-kreatywną oraz komunikację marki Gosia w kanałach ATL i digital. Schulz zajmował się także całoroczną obsługą social media wszystkich marek oraz samej firmy Politan.

Bardzo cieszy nas kontynuacja obsługi marek należących do portfolio Politan. Stawiamy na długofalową współpracę z naszymi klientami, co daje obustronne korzyści. Uczymy się  na wspólnych doświadczeniach, mamy możliwość wypracowania długofalowych efektów i skupienia się na właściwych zadaniach – komentuje Monika Popowska, Account Director, Schulz brand friendly.

Po przedłużeniu umowy współpraca będzie kontynuowana w podobnym zakresie.