X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Polscy producenci urządzeń smart home łączą siły. Gerda i Grenton ogłaszają współpracę.

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Współpraca Gerda i Grenton

reklama


Aby odpowiedzieć na rosnące zainteresowanie Polaków automatyką domową, Gerda i Grenton łączą siły. W efekcie tego partnerstwa, klienci będą mogli w łatwy sposób zintegrować komplementarne rozwiązania: zamek tedee powered by Gerda i system Smart Home Grenton. Teraz sterowanie inteligentnym zamkiem będzie możliwe także za pomocą aplikacji myGrenton.

Korzyści z połączenia technologii smart lock i smart home to m.in. zdalne otwieranie i zamykanie zamka z dowolnego miejsca, możliwość sprawdzenia czy zamek w danej chwili jest zamknięty oraz otwarcie drzwi bez naciskania klamki. Kolejną dużą zaletą jest współdzielenie funkcji sterowania zamkiem z innymi domownikami oraz własny, spersonalizowany interfejs aplikacji, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

– Nawiązując współpracę z firmą Grenton, kierowaliśmy się zaspokojeniem potrzeb klientów. Nasze partnerstwo pozwoli przybliżyć rozwiązania smart home, nie tylko „zwykłemu Kowalskiemu”, ale także heavy userom. Teraz osoba potencjalnie zainteresowana wejściem w świat smart i inteligentnym zamkiem tedee, dostanie od nas pełne wsparcie – zaczynając od doradztwa, przechodząc przez wybór i dostarczenie produktu, jego montaż – kończąc na serwisie – komentuje Paweł Bijata, Dyrektor pionu marketingu w Gerda.

– Nasze partnerstwo ma wymiar bardzo praktyczny. Ułatwiamy dostęp do sprawdzonych i współpracujących ze sobą rozwiązań smart home Polakom, którzy chcą mieszkać wygodniej. Dostarczamy im nie tylko komplementarne produkty od zaufanego partnera, ale też wsparcie naszych ekspertów. Finalnie klient otrzymuje automatykę domową, zaprojektowaną pod swoje wymagania i wie, jak jej używać, aby wykorzystać cały potencjał – wyjaśnia Marek Polit, ekspert marki Grenton.

Więcej informacji na:

https://gerda.pl/ oraz https://www.grenton.pl/

Gerda
Gerda jest polską firmą, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych oraz nowoczesnych rozwiązań dla domów i mieszkań. Długoletnia obecność na rynku to potwierdzenie, że produkty Gerda są chętnie wybierane przez klientów i cenione za solidność, wytrzymałość i najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zespół firmy Gerda tworzą ludzie, którzy stawiają na nowoczesne technologie, szukają najlepszych rozwiązań i z każdym nowym projektem podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej. Dzięki pasji i zaangażowaniu drzwi Gerda to profesjonalna jakość wykonania.

***

Grenton
Grenton jest polskim producentem kompletnego systemu inteligentnego domu. System Smart Home Grenton to połączenie: przewodowych i bezprzewodowych modułów, elastycznego oprogramowania, paneli sterujących o unikalnym designie oraz intuicyjnej, spersonalizowanej aplikacji mobilnej myGrenton, która pozwala zdalnie zarządzać domem.