X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa funkcja Instagrama rozwinie social commerce

Nowa funkcja Instagrama rozwinie social commerce

Dynamiczny wzrost popularności zakupów online w ciągu ostatnich dwóch lat przełożył się na rozwój technologii wspierających tę branżę, od nowych metod płatności po coraz precyzyjniejsze narzędzia marketingowe. Dotyczy to również platform społecznościowych, które pełnią ważną funkcję w ścieżkach zakupowych e-klientów.

Zintegrowana komunikacja biznesowa od NFON z nowym brandingiem

NFON wraz ze swoim rozwojem w Europie i Polsce przeprowadza rebranding marki. Poza zmianami związanymi z identyfikacją wizualną firma może pochwalić się także nową stroną internetową i poszerzaniem swojej oferty (m.in. o Cloudya Meet & Share oraz Contact Center Hub).

Pracodawcy biorą się za porządki w home office

· Jak wynika z raportu Activy, na początku 2022 roku już 35% zatrudnionych Polaków pracowało zdalnie lub hybrydowo. Model pracy w wielu firmach uległ zmianie, a home office stało się głównym biurem dla tysięcy pracowników

Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie jako pierwsza europejska giełda kryptowalut

20.01.2022 – Zonda, jedna z największych europejskich giełd walut cyfrowych z ponad milionem aktywnych użytkowników, ogłosiła dziś, że stała się pierwszą europejską giełdą kryptowalut, która otrzymała licencję na działanie w Kanadzie. Wejście giełdy kryptowalut na nowy kontynent to naturalny krok, wynikający z realizacji strategii globalnej ekspansji.

Giełda kryptowalut Zonda powołuje Jakoba Lundqvista na stanowisko CTO

Warszawa, 14 grudnia 2021 r. – Zonda, jedna z największych europejskich giełd kryptowalut, ogłosiła dzisiaj mianowanie Jakoba Lundqvista na stanowisko Chief Technology Officer (CTO). To pierwsze zatrudnienie na wyższym stanowisku od czasu, gdy w ubiegłym miesiącu firma przeszła rebranding, w ramach którego powołała również nowego CEO oraz zarząd. Nowy CTO rozpocznie pracę z dniem 1 stycznia 2022 roku.

Matka Polka technologiczna

Żona swojego męża, energiczna businesswoman pracująca na home office, zabiegana pani domu, a może królowa multitaskingu. Kim jest polska matka 2021 roku? Czy technologia jest w stanie odmienić jej życie?