X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Serce w formie – kardiologiczne korzyści regularnych ćwiczeń

Co 9. mieszkaniec Unii Europejskiej ma zdiagnozowaną chorobę sercowo-naczyniową, która każdego roku powoduje 3,9 miliona zgonów w Europie . Chorobom układu krążenia można jednak przeciwdziałać poprzez prowadzenie aktywnego trybu życia. W dniu kojarzonym z symbolem serca warto przypomnieć o tym, jaki wpływ na ten najważniejszy mięsień w organizmie wywiera aktywność fizyczna.

Adidasy, dżip i ksero – skąd się to wzięło?

Rower myjemy karcherem, chodzimy w adidasach, chętnie popijamy z termosu, a do mieszkania zamawiamy batmaida… I może nawet nie wiemy, jak wiele codziennych, pospolitych słów pochodzi od marek i nazw firm – a co więcej, nowe takie przypadki wciąż się rodzą dookoła.

Badanie PayPal: rośnie hojność Polaków w Internecie

W trakcie ostatniego roku prawie 80 proc. Polaków wsparło finansowo akcje charytatywne oraz organizacje pozarządowe, z czego większość pomogła uchodźcom z Ukrainy i organizacjom działającym na ich rzecz – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie PayPal .

Nowa funkcja Instagrama rozwinie social commerce

Nowa funkcja Instagrama rozwinie social commerce

Dynamiczny wzrost popularności zakupów online w ciągu ostatnich dwóch lat przełożył się na rozwój technologii wspierających tę branżę, od nowych metod płatności po coraz precyzyjniejsze narzędzia marketingowe. Dotyczy to również platform społecznościowych, które pełnią ważną funkcję w ścieżkach zakupowych e-klientów.

Zintegrowana komunikacja biznesowa od NFON z nowym brandingiem

NFON wraz ze swoim rozwojem w Europie i Polsce przeprowadza rebranding marki. Poza zmianami związanymi z identyfikacją wizualną firma może pochwalić się także nową stroną internetową i poszerzaniem swojej oferty (m.in. o Cloudya Meet & Share oraz Contact Center Hub).

Pracodawcy biorą się za porządki w home office

· Jak wynika z raportu Activy, na początku 2022 roku już 35% zatrudnionych Polaków pracowało zdalnie lub hybrydowo. Model pracy w wielu firmach uległ zmianie, a home office stało się głównym biurem dla tysięcy pracowników

Zonda otrzymuje licencję w Kanadzie jako pierwsza europejska giełda kryptowalut

20.01.2022 – Zonda, jedna z największych europejskich giełd walut cyfrowych z ponad milionem aktywnych użytkowników, ogłosiła dziś, że stała się pierwszą europejską giełdą kryptowalut, która otrzymała licencję na działanie w Kanadzie. Wejście giełdy kryptowalut na nowy kontynent to naturalny krok, wynikający z realizacji strategii globalnej ekspansji.

1 2 3 5