X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

PublBox oferuje NGOsom darmowy dostęp do serwisu

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Zostań mistrzem social media z PublBox

reklama

Według raportu Global NGO Technology 2018 (techreport.ngo), który bierze pod lupę to jak organizacje pozarządowe korzystają z nowoczesnych technologii, 93% z nich posiada fanpage na Facebooku, 77% ma konto na Twitterze a 50% profil na Instagramie. Zdecydowana większość NGO-sów biorących udział w badaniu (5 352 organizacji z 164 krajów) przyznaje, że social media są efektywnym narzędziem w rekrutowaniu wolontariuszy (80%), przyciąganiu uczestników na organizowane wydarzenia (78%) i w prowadzeniu fundraisingu (71%). Niestety, tylko 32% z nich posiada ustrukturyzowaną strategię social media.

Startup PublBox, oferujący swoim użytkownikom kompleksowy pakiet narzędzi do zarządzania kanałami w serwisach społecznościowych, postanowił udostępnić go za darmo organizacjom pozarządowym by także ich działania w social media były jeszcze skuteczniejsze i docierały do większej liczby odbiorców.

– Dla NGO-sów szczególnie ważnym jest, by angażować ludzi w organizowane działania. Idealną do tego przestrzenią są social media, jednak efektywne wykorzystanie drzemiącego w nich potencjału wymaga odpowiedniej wiedzy i dodatkowych narzędzi. Dlatego PublBox dzieli się z nimi swoim know-how i zasobami – mówi Aleksander Stefanowicz, założyciel PublBox. Chcemy blisko współpracować z fundacjami i stowarzyszeniami, by odpowiedzieć na ich potrzeby, jak i problemy związane z prowadzeniem kanałów social media.

Organizacje pozarządowe mogą otrzymać 6 miesięcy darmowego dostępu do Pakietu PRO PublBox, który oferuje miedzy innymi 4 000 wpisów miesięcznie, Smart Kalendarz, planner publikacji na SM, narzędzia analityczne i graficzne oraz Kurs Akademii SMM.

Z PublBox za darmo korzystają już Fundacja Przystanek Kultura, Serce Dziecka, WOŚP oraz Radio Klinika.

Przedstawiciele NGO-sów zainteresowanych dostępem do serwisu PublBox proszeni są o mailowy kontakt ze startupem: pr@publbox.com.

O PublBox:

PublBox to narzędzie umożliwiające zarządzanie z jednego miejsca wieloma kanałami social media (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn). Generuj dziesiątki użytecznych strategii public relations dostosowanych do Twoje organizacji i wybrać najbardziej skuteczne. Twórz i planuj posty oraz grafiki wysokiej jakości, korzystaj z zaawansowanej analityki, łatwego w obsłudze harmonogramu publikacji oraz RSS. Strona PublBox: https://publbox.com/pl/