X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wszystko na temat zawartości i automatyzacji od Federico Isuani

Screenshot_7

Spojrzenie specjalisty z 22-letnim doświadczeniem w marketingu strategicznym.

Nasz ekspert chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i daje wskazówki, jak nadążać za czasami w świecie marketingu, za pomocą PublBox do automatyzacji swoich mediów społecznościowych.

Piękno zbawi świat – najlepsze kontent-strategie dla marek kosmetycznych

Istnieje kilka branż, które z racji swojego rynkowego znaczenia i zasięgu są szczególnie kojarzone z kreatywnymi strategiami promocji i komunikacji. Jedną z nich jest branża kosmetyczna. Jak topowe (i nie tylko) marki z tego segmentu docierają do klientów? Sprawdźmy, czym różnią się działania poszczególnych firm. W analizie wyróżniliśmy 4 odmienne strategie komunikacji marek kosmetycznych. Poznaj je już teraz!

Top 20 najbardziej kreatywnych autorów w mediach społecznościowych

TOP_20_PL_Bloggers

Media społecznościowe są różnorodne jak ludzie w nich obecni. Niezależnie od tego, jaka tematyka Cię interesuje, w social media z pewnością znajdziesz osoby, które publikują ciekawe posty w danej niszy. W poniższym artykule stworzyliśmy subiektywny ranking najbardziej kreatywnych blogerów w social media, dzieląc ich na siedem różnych kategorii. Sprawdź, kogo warto śledzić!

Jakiego rodzaju treści są najpopularniejsze w social media

^0C8757D51F011A2074430B8684144444F188709A07F7F5EF24^pimgpsh_fullsize_distr

Kto liczy na dużą popularność w mediach społecznościowych, powinien mieć świadomość, które treści cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników. Istotne są nie tylko aktualne wyniki badań, ale również trendy na przestrzeni ostatnich lat, które obrazują, w jaki sposób zmienia się nasz stosunek do poszczególnych treści. Pora przedstawić najbardziej przydatne dane, uzupełnione poradami dla osób zaangażowanych w działania z obszaru social media.

8 aplikacji mobilnych na wakacje

8-aplikacji-mobilnych-na-wakacje

Wniosek urlopowy zatwierdzony w kadrach? Autoresponder ustawiony na służbowej skrzynce? Walizka spakowana? No to możemy ruszać na wakacje. Zanim jednak udasz się na zasłużony odpoczynek, zobacz nasz przegląd aplikacji, które warto mieć na swoim smartfonie przed wyjazdem na urlop. W odróżnieniu od bagażu, nie zajmują dużo miejsca.

Oglądaj, słuchaj, inspiruj się! – 5 aplikacji na Mistrzostwa Świata 2018

football

Mundial wystartował, przez najbliższy miesiąc rytm życia w mediach społecznościowych będą wyznaczać kolejne mecze. Dlatego nawet jeśli nie interesujesz się piłką nożną, to powinieneś wiedzieć co dzieje się na boiskach w Rosji – pamiętaj że Real Time Marketing, to przede wszystkim szybkie reagowanie na bieżące wydarzenia. Poniżej przedstawię subiektywny przegląd aplikacji jakie powinieneś zainstalować na swoim smartfonie.

Sprawdź jak PublBox pomaga nawet małym i średnim firmom

Czas to pieniądz, jak nie bez racji mówi znane porzekadło. Prowadząc firmę, masz na głowie tyle obowiązków, że nie sposób poświęcić taką samą uwagę wszystkim zagadnieniom. Realizowanie równoległych działań w mediach społecznościowych, które przynoszą pożądane efekty, jest trudne, ale możliwe. Czy wiesz, że Twoja konkurencja najprawdopodobniej już używa automatyzacji w social media? Zapraszamy Cię współpracy, żeby nie tylko dogonić, ale i przegonić stawkę!

Chcę blogować, ale nie wiem, jak zacząć. Ratunku!

^01EF7C8851DB0A6CF6C18C4DB411D95D5270BBA45B4C43A90B^pimgpsh_fullsize_distr

Masz już pomysł na blog. Jesteś podekscytowany, pełen zapału, projekty pierwszych tekstów już czekają gotowe w Twojej głowie. Jednak czegoś brakuje. Zajrzyj do artykułu, aby przekonać się, w jaki sposób rozpocząć prowadzenie bloga, który zaangażuje czytelników. Ola Gościniak, Barbara Stawarz oraz Janina Bąk.

6 przydatnych funkcji przy pracy z kanałem YouTube

^0C91D315A14EB0D8C6E776E52FD53274340F556518F552F648^pimgpsh_fullsize_distr

Założenie własnego kanału w serwisie YouTube nie jest trudne, a regularne dodawanie filmów stwarza ciekawą perspektywę zarówno dla przedsiębiorców, jak i pasjonatów oraz osób chcących prowadzić vlog. Wielu początkujących użytkowników nie zna jednak ciekawych funkcji, które z różnych względów warto używać. Zachęcamy do ich poznania i stosowania, co ułatwi nasz poradnik.