X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Qdriver i ContentHouse tworzą portal content marketingowy dla branży spedycyjnej

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Qdriver i ContentHouse tworzą portal content marketingowy dla branży spedycyjnej

reklama


Magazyn Qdriver to serwis dedykowany kierowcom i firmom transportowym, które poszukują pracowników na polskim rynku. Portal jest kluczowym narzędziem kampanii performance content marketing marki Qdriver.
 
W serwisie content marketingowym, stworzonym przez agencję ContentHouse, specjaliści HR Quality (właściciela marki Qdriver) dzielą się wiedzą oraz inspiracjami, które łączą kierowców z firmami transportowymi poszukujących wykwalifikowanych pracowników. W eksperckich artykułach omawiane są istotne z punktu widzenia rynku spedycyjnego zagadnienia, jakie dotyczą pracy zawodowej kierowców oraz prowadzenia przedsiębiorstwem w branży transportowej. Publikowane treści mają za zadanie wzmocnienie wizerunku marki Qdriver na polskim rynku firm świadczących wysoko wyspecjalizowane usługi za zakresu HR i pośrednictwa pracy.
 
Nasz obserwacje pokazują, że za pomocą content marketingu można osiągnąć nie tylko cele sprzedażowe, ale również wspomagać działania HR w firmie. Wybraliśmy agencję ContentHouse, ponieważ ma doświadczenie nie tylko w branży B2B oraz B2C, ale mocno stawia na efekt i wynik. W naszych działaniach jest to dla nas bardzo ważne – mówi Łukasz Gwizdała, Członek Zarządu HR Quality.
 
Specjaliści ContentHouse zaangażowani są w stworzenie kompleksowej strategii komunikacyjnej, określenie polityki i struktury redakcyjnej portalu. W ramach prowadzonego projektu odpowiadają za bieżące prowadzenie serwisu oraz współpracę z ekspertami włączonymi w prace redakcyjne. Zespół ContentHouse zajmuje się również pozyskiwaniem poprzez narzędzia SEM i Facebook Ads jakościowego ruchu do serwisu.

 

O firmie:

Firma HR Quality to jeden z najważniejszych na polskim rynku podmiotów rynku HR, który specjalizuje się w outsourcingu i leasingu pracowników w takich branżach jak przemysł ciężki, produkcja, logistyka i spedycja, budownictwo i IT. Przedsiębiorstwo zajmuje się również rekrutacją personelu ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Gruzja) i Indii.