X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Sebastian Szaraniec nowym Head of Digital agencji V&P.

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Sebastian Szaraniec

reklama

Szaraniec swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał i rozwijał pracując zarówno w strukturach agencyjnych, jak i po stronie klienta. Ostatnie sześć lat spędził w Allegro, w Departamencie Marketingu, początkowo na stanowisku Creative Directora prowadząc wewnętrzny zespół kreatywny,
a następnie jako Head blisko 30-osobowego zespołu Design Labs odpowiedzialnego za kreację reklamową, produkcję digitalową, experimental lab oraz wsparcie UI&UX produktów firmowych. Wcześniej przez kilka lat był Art Directorem w software house MERIX Studio. Jego umiejętności łączą doświadczenie projektanta z wiedzą i praktyką programistycznym, co wzmacnia jego kompetencje w obszarze zarządzania projektami cyfrowymi.

Prywatnie jest zwolennikiem funkcjonalnych rozwiązań oraz wielkim fanem porządku. Interesuje się typografią i światem cyfrowym. Prywatny czas spędza jeżdżąc na dwóch kółkach lub spacerując po górach.