X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Sieć VMLY&R w gronie 10-ciu najbardziej innowacyjnych firm reklamowych na świecie w 2020 roku

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Sieć VMLY&R w gronie 10-ciu najbardziej innowacyjnych firm reklamowych na świecie w 2020 roku

reklama


Portal FastCompany.com przygotował zestawienie 10-ciu liderów w branży reklamowej, opierając się na innowacyjności ich ostatnich działań. Wśród wyróżnionych znalazła się sieć VMLY&R. Jako uzasadnienie decyzji portal wymienia kampanię „Ostatni Twój Weekend” realizowaną przez polski oddział agencji oraz projekt realizowany dla Google i sieci Domino’s przez nowojorskie biuro VMLY&R.

>>> Poznaj wszystkich laureatów rankingu

Odkupienie najdłużej wydawanego polskiego magazynu dla dorosłych i poświęcenie ostatniego numeru sytuacji kobiet

Kiedy jedno z najdłużej wydawanych i najczęściej czytanych czasopism dla dorosłych w Polsce trafiło na sprzedaż, lokalne biuro VMLY&R kupiło je, nawiązując współpracę z takimi markami jak: Gazeta.pl, Mastercard i BNP Paribas, aby wydać jeden, ostatni numer. Haczyk? Premiera ostatniego wydania „Twojego Weekendu” – w zupełnie odmienionej formule – odbyła się w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Dotychczasowe treści zostały zastąpione tematyką równościową.
Z kolei w Stanach Zjednoczonych agencja VMLY&R połączyła dwie marki: Google i Domino’s, aby w Cyber Monday dostarczać smartfony Pixel 4 z pizzą.

The Most Innovative Companies

Portal FastCompany.com co roku tworzy zestawienia najbardziej innowacyjnych firm. Rankingi wskazują przykłady pionierów innowacji klasyfikując je według branż i regionów.