X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

SKF w Polsce nowym klientem agencji LUCKYYOU

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

SKF Logo

reklama


SKF w Polsce to krajowe oddziały globalnego koncernu SKF (Svenska Kullagerfabriken AB, spółka notowana jest na giełdzie w Sztokholmie – Nasdaq Nordic). SKF jest największym na świecie producentem łożysk tocznych, opraw i smarów łożyskowych. Posiada 110 fabryk w 28 państwach (w tym w Polsce). Przedsiębiorstwo posiada własne instytuty badawcze oraz wprowadza na rynek nowe standardy i typy łożysk tocznych.

Agencja LUCKYYOU rozpoczyna obsługę SKF w Polsce, po wygranej w konkursie ofert. Zadaniem agencji jest stworzenie strategii Employer Brandingowej, oraz wsparcie w jej wdrożeniu i realizacji (w kanałach online i offline).

Dodatkowo agencja od stycznia 2023 r. będzie odpowiedzialna za komunikację Employer Brandingową oraz produktową w Social Mediach. Działania te obejmą LinkedIn, Instagram i Facebook.

LUCKYYOU odpowiada całościowo za ich przygotowanie, realizację na nich strategii komunikacyjnej i będzie zajmować się ich bieżącą obsługą.

Na bieżący rok planowane są kampanie Employer Brandingowe zarówno digitalowe, jak i offline.

SKF została założona w 1907 roku i jest obecnie jedną z najsilniejszych i najbardziej znanych światowych marek przemysłowych. Firma jest liderem światowego przemysłu łożyskowego, zajmując znaczące pozycje w wielu branżach, takich jak motoryzacja, kolejnictwo, energetyka i dystrybucja przemysłowa. SKF zbudował również najbardziej rozległą sieć dystrybucji na rynku, obejmującą ponad 17 000 lokalizacji dystrybutorów.

Działająca od 2013 r. agencja marketingowa LUCKYYOU specjalizuje się w kompleksowej komunikacji marketingowej, działaniach digitalowych oraz Employer Brandingu. Swoje podstawy opiera na szerokim podejściu strategicznym, mocnej kreacji i sprawnej egzekucji. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Allegro, Amica, Coca-Cola HBC, Carlsberg, IKEA, Lidl, Nivea, Santander, Volkswagen Group Polska, Volvo Group, Xiaomi Polska, Maspex.