X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Skompletuj drużynę i zwiększ swoją… sprzedaż!

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

KWANKO

reklama


Zwycięska drużyna w biznesie e-commerce jak każda piłkarska, potrzebuje w polu zarówno graczy środkowych, rozgrywających, jak również asystujących. Jak to wszystko przetłumaczyć na język biznesu?

Angażuj w środku boiska            

Piłkarze na pozycjach środkowych przede wszystkim angażują w grę. Z kolei na polu
e-commerce, zawodnikami są influencerzy, portale, blogi, ale również formaty display. Jak zaangażować inaczej niż konkurencja? Przede wszystkim poprzez oryginalne
i efektowne projekty graficzne oraz ekskluzywną ofertę!

Rozgrywaj i zaprezentuj produkty

Podobnie jak na boisku, tak i w biznesie potrzebni są również gracze rozgrywający. To oni wzbudzają na boisku największe zainteresowanie i to do nich w e-biznesie należy zaprezentowanie produktów i ofert. Reklama natywna i emailing mogą tak rozegrać całą grę, aby wyróżnić ofertę poprzez nieinwazyjne reklamy, interesujący content i dobry User Experience.

Asysta czyli agregator zakupowy

Utwierdzenie w decyzji zakupowej zapewniają zawodnicy asystujący, którymi
w e-commerce są agregatory zakupowe, a więc wszelkie porównywarki cenowe i kluby lojalnościowe. W tym wypadku, wyróżnienie się na tle innych powinno się odbywać poprzez zoptymalizowanie swoich product feedów. To tak jak na boisku, gdy zwycięska bramka pada właśnie po doskonałej asyście i idealnym przyjęciu.

Strzelecki as

W większości przypadków, to na strzelców bramek spływa największa chwała.
W e-biznesie strzelcami są ci, którzy zapewniają sprzedaż. Tylko dzięki spersonalizowanym ofertom i graczom, którymi w tym przypadku są remarketing oraz promocje, dojdzie do zmiany osób porzucających koszyki w klientów, czyli do zyskania upragnionego zwycięstwa. Jednak warto pamiętać, że to cała drużyna zapewnia sobie wygraną w meczu, czyli tak bardzo upragnioną w e-commerce konwersję.

O Firmie

Grupa KWANKO to lider w branży reklamy wielokanałowej obecny na ponad 20 rynkach.
To kluczowy gracz w branży internetowej i mobilnej. Grupa posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w reklamie online. Będąc pionierem performance marketingu współpracuje
z ponad 150 tysiącami wydawców na całym świecie i ma na swoim koncie ponad 6000 kampanii. W 2015 grupa zrealizowała dla swoich klientów 30 milionów sprzedaży, 82 milionów leadów,
8 miliardów kliknięć, a roczny obrót firmy oscyluje wokół 53 milionów euro.