X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Prognozuj i zarabiaj, czyli jak marketing predykcyjny wpływa na performance marketing?

Już podczas zakupów Amazon przewiduje, czy klient kupi wybraną książkę. To magia, a może czytanie w myślach? Nie, to dogłębna znajomość użytkownika wykorzystana przez inteligentne i „uczące się” algorytmy danych, służące do symulowania różnych scenariuszy, w zależności od pozostawionego przez nich „internetowego” śladu aktywności.

10 przykazań skutecznej wyprzedaży dla e-commerce [INFOGRAFIKA]

Aż 75% Polaków planuje zakupy podczas zimowych wyprzedaży. Coraz częściej decydują się jednak odwiedzić sklep internetowy, zamiast stacjonarnego. Co zrobić, by nowy rok rozpoczął się dla e-sklepu w możliwie najlepszy sposób? Specjaliści z Grupy Kwanko przedstawiają 10 przykazań dla e-commerce, jak podnieść swoją sprzedaż w okresie wyprzedaży.

Smartphone nieodłącznym elementem zakupów

W roku 2016 odnotowana liczba zakupów robiona za pomocą smartphona i tabletu wzrosła niemal o połowę w porównaniu do zeszłego roku. Co to oznacza dla reklamy online? Grupa Kwanko prezentuje dane dotyczące użytkowników robiących zakupy przez internet na podstawie analizy źródeł opublikowanych na przestrzeni 2015 i 2016 roku.

Skompletuj drużynę i zwiększ swoją… sprzedaż!

Euro 2016 zawładnęło sercami wszystkich Polaków. Ale okazuje się, że zgrany zespół potrzebny jest nie tylko na boisku piłkarskim, ale również… w biznesie e-commerce.
W duchu sportowej rywalizacji i gry o jak najwyższą pozycję, Grupa KWANKO analizuje jak powinni działać zawodnicy e-biznesu na konkretnych pozycjach.

Geotargetowanie sposobem na marketing mobilny

Jak wykorzystać fakt, że 70% użytkowników mobilnych używa swoich smartfonów podczas zakupów? Odpowiedź jest prosta – wystarczy trafić do konsumenta z reklamą, która będzie nie tylko spersonalizowana, ale również zachęcająca do odwiedzin sklepu, obok którego aktualnie przechodzi.

Grupa KWANKO po rebrandingu

Grupa KWANKO to pionier w dziedzinie performance marketingu, a także kluczowy gracz w branży internetowej i mobilnej reklamy online. Teraz, marka realizująca kampanie na całym świecie, z rocznym obrotem w wysokości 53 milionów euro, postanowiła odświeżyć swój wizerunek i zdecydowała się na rebranding.