X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Słowackie Materasso przedłuża umowę z ContentHouse na content marketing

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Słowackie Materasso przedłuża umowę z ContentHouse na content marketing

reklama


Europejski lider w produkcji materacy – Materasso, przedłuża umowę na działania content marketingowe z agencją ContentHouse. 

W 2017 roku agencja ContentHouse rozpoczęła działania na polu digital marketingu dla producenta materacy, które miały na celu zwiększyć świadomość i obecność słowackiej marki na rynku polskim. Prowadzone działania content marketingowe do B2C na portalu Wysypiamsie.pl zrealizowały wszystkie zakładane założenia.

Portal stworzony dla Materasso osiągnął bardzo dobre wyniki i zyskał wielu czytelników. Klient widzi przełożenie działań podjętych przez naszą agencję na sprzedaż i chce kontynuować współpracę w zakresie content marketingu – mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse.

Firma Materasso zdecydowała się przedłużyć umowę na czas nieokreślony. ContentHouse nadal będzie odpowiadał za strategię komunikacji marki, prowadzenie polityki redakcyjnej portalu edukacyjnego Wysypiamsię.pl oraz pozyskanie jakościowych czytelników do portalu za pomocą narzędzi SEM i
Facebook Ads. Dodatkowo ContentHouse w tym roku zajmie się też produkcją filmów dla Materasso, w których odbiorcy będą edukowani na temat zdrowego snu i elementów wpływających na wybór materaca.

 

O firmie:
Firma Materasso produkuje materace medycznych, poduszek anatomicznych, stelaży do łóżek i antyalergicznych kołder, łóżek kontynentalnych. Obecnie Materasso Słowacja produkuje około 300 000 materacy rocznie. Produkcja zaspokaja około 60% udziału w rynku krajowym, a 80% wyprodukowanych materacy jest eksportowana do Republiki Czeskiej, Polski, Węgier, Niemiec, Szwajcarii, Finlandii, Holandii, Litwy i innych krajów. Materasso jest jedynym producentem materacy na Słowacji pracujących w systemie ISO.