X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

The Drum: VMLY&R z tytułem Network Agency of the Year

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

The Drum x VMLY&R

reklama


Redakcja portalu The Drum uhonorowała VMLY&R tytułem Network Agency of the Year (+1000 pracowników). Nagroda przyznawana jest agencjom wykazującym się innowacyjnym i błyskotliwym myśleniem, które doprowadziło do dynamicznego rozwoju ich biznesu, budując wartość dla pracowników i klientów.

Sieć VMLY&R znalazła się również w gronie sześciu finalistów kategorii Best Approach to Diversity and Inclusivity, z tytułem Highly Commended. Dodatkowo, Jon Cook, CEO VMLY&R, został jednym z sześciu finalistów tytułu CEO of the Year.

Gratulacje należą się przede wszystkim niesamowitym pracownikom VMLY&R na całym świecie. To dzięki ich codziennej pracy z naszymi klientami i partnerami oraz naszej wyjątkowej kulturze organizacyjnej możemy dziś cieszyć się tym wyróżnieniem.
Jon Cook, CEO VMLY&R

The Drum ogłosił powyższe nagrody podczas wirtualnego wydarzenia w czwartek, 23 września, w ramach The Drum Awards for Agency Business 2021.

Obejrzyj wideo >>

Poznaj wszystkich zwycięzców >>