X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Vivitek X OSOM STUDIO – ISE 2017

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Stoisko Vivitek na ISE 2017.

reklama


Nowe urządzenia ze znanej klientom linii NovoConnect prezentowane były przez Vivitek na targach ISE w Amsterdamie. Jest to największa impreza poświęcona systemom AV oraz integracji systemów elektronicznych, na której Vivitek po raz kolejny zaprezentował swoje najnowsze produkty i rozwiązania. Uczestnikom targów przedstawiono NoveEnterprise – sprzęt do bezprzewodowego przesyłania obrazu i współpracy grupowej, a także urządzenia ułatwiające pracę z danymi: designerski LauncherPlus oraz umożliwiający tworzenie treści w jakości 4k NovoDS4k.

W celu wypromowania tych urządzeń na targi ISE, agencja OSOM STUDIO podjęła kompleksowe działania digitalowe, obejmujące reklamy, grafikę oraz video, a także przygotowała dla klienta projekty drukowane. Agencja wdrożyła stronę internetową novoconnect.eu i równocześnie prowadziła liczne kampanie reklamowe w sieci. Specjalnie na targi OSOM STUDIO dostarczyło klientowi komplet niezbędnych materiałów, których projekt poprzedził rebranding serii NovoConnect i NovoDS. Agencja zrealizowała również film reklamowy i animację, które można zobaczyć na kanale YouTube klienta, a także stronie novoconnect.eu.

Współpraca firm nie ogranicza się tylko do targów ISE – działania OSOM STUDIO obejmują zarówno bieżącą obsługę firmy w kwestiach graficznych i technologicznych oraz działania promocyjne, takie jak kampanie reklamowe AdWords.