X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

VMLY&R i Bridgestone tworzą FleetPulsee

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

VMLY&R i Bridgestone tworzą FleetPulse - rozwiązanie, które usprawnia proces kontroli stanu technicznego floty

reklama


FleetPulse – projekt stworzony przez VMLY&R Poland i VMLY&R Londyn dla Bridgestone – otrzymał złotą statuetkę w konkursie Innovation, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

FleetPulse nie dopuszcza, by drobne usterki stawały się poważnymi problemami: obniża koszty napraw, wydłuża czas pracy pojazdów na drodze oraz usprawnia proces kontroli pojazdu dla każdego.


Rozwiązanie typu „3 w 1” łączy w sobie aplikację mobilnąscentralizowaną stronę internetową i urządzenie do monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS – Tire Pressure Monitoring System). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i czujników specjalistycznych użytkownicy zyskują całkowity wgląd w osiągi pojazdów. Rozwiązanie pozwala kierowcom i menedżerom z wyprzedzeniem planować prace serwisowe, redukując czas przestojów i dzięki pełniejszemu obrazowi stanu pojazdu maksymalizować wydajność floty.

To bezkonkurencyjne rozwiązanie digitalowe – jedyne takie na rynku – łączy kontrole pojazdów, usługę rezerwacji serwisu, zarządzanie flotą i TPMS w jedną, łatwą w obsłudze platformę. System zapewnia komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy kierowcami, obsługą techniczną i administracją floty. A wykorzystanie chmury internetowej powoduje, że rozwiązanie FleetPulse może być używane w każdej chwili, przez każdego kierowcę i dla wszystkich marek opon.

Podążając za zmianami technologicznymi w branży transportowej, podyktowanymi trendem "connected mobility", rozwiązanie FleetPulsejest gotowe pomagać flotom i sprostać ich potrzebom nie tylko dziś, ale i w przyszłości.

FleetPulse – kluczowe informacje:


  • aplikacja pozwala kierowcom na łatwe wypełnianie list kontrolnych,

  • umożliwia menedżerom powiadamiać kierowców i mechaników o nowych listach kontrolnych, rezerwacjach usług i wycofaniu pojazdów z drogi,

  • portal internetowy dostępny przez chmurę internetową zapewnia menedżerom podgląd stanu floty w czasie rzeczywistym, w tym dostęp do informacji o awariach i uszkodzeniach oraz wydajności,

  • w połączeniu z TPMS rozwiązanie automatycznie sprawdza ciśnienie w oponach pojazdu wysyłając ostrzeżenia do kierowców, jeśli jest ono zbyt niskie, unikając tym samym długoterminowych i kosztownych konsekwencji.


Chcieć wiedzieć więcej? Odwiedź stronę >>

Konkurs Innovation nagradza innowacyjne projekty, usługi i rozwiązania, które zmieniają świat globalnie, jak i małe, ale efektywne i nowatorskie idee. Kierowany jest do biznesu, środowisk technologicznych, firm z zakresu marketingu czy mediów.

FleetPulse otrzymał złotą statuetkę w kategorii Innowacyjny Biznes / Model biznesowy. Nagradzane są w niej projekty, które wykraczają poza znane i stosowane dotychczas modele biznesowe lub udoskonalają znacząco już istniejące. Odpowiadające na potrzeby rynku i budujące przewagę konkurencyjną.