X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

VMLY&R jednoczy się , by czynić dobro podczas Worldwide Foundation Day 2021

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Worldwide Foundation Day

reklama


Kontynuując wieloletnią tradycję, ponad 55 biur VMLY&R na całym świecie w czwartek, 30 września weźmie udział w corocznym Worldwide Foundation Day. 12 000 pracowników będzie uczestniczyło w różnych projektach wolontariackich.

Tegorocznym motywem przewodnim Worldwide Foundation Day jest hasło “Unite for Good", które pokazuje, że warto jednoczyć się, aby czynić dobro. Biorąc pod uwagę trwającą pandemię, wolontariat jest realizowany zarówno lokalnie, jak i wirtualnie. Udział w organizowanych przez agencje działaniach charytatywnych mogą wziąć udział nie tylko pracownicy, ale również ich rodziny.

Worldwide Foundation Day to ten dzień w roku, w którym łączymy siły, aby wspólnie czynić dobro. Mimo, że każdy z nas działa lokalnie, jednoczy nas wspólny cel.
Jon Cook, CEO VMLY&R

Worldwide Foundation Day to flagowy progam sieci VMLY&R realizujący projekty charytatywne ważne z punktu widzenia pracowników i ich rodzin. Fundacja VMLY&R jest finansowaną i kierowaną przez pracowników organizacją non-profit, która jak dotąd przekazała 2,5 miliona dolarów na cele charytatywne.

Różnorodność projektów, w których mogą uczestniczyć nasi pracownicy, jest zdumiewająca. Dodatkowo, warto podkreślić, że czas pandami jeszcze silniej pokazał, jaką ważną rolę niesie ze sobą Worldwide Foundation.
Lauren Ziegler, senior  manager of community outreach w VMLY&R

W tym roku pracownicy VMLY&R Poland mają możliwość zaangażować się m.in. w wolontariat w lokalnym schronisku dla zwierząt, sprzątania okolicznych terenów, zbiórki ubrań dla potrzebujących oraz w akcję “Przetrwać zimę po ludzku".