X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

VMLY&R wśród najlepszych agencji reklamowych świata według „Ad Age” 2020 A-List

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

ad age vmlyr

reklama


Drugi rok z rzędu sieć VMLY&R została określona mianem “Agency to Watch" w rankingu Agency A-List, ogłaszanym co roku przez magazyn „Ad Age”.

W uzasadnieniu przygotowanym przez Lindsay Rittenhouse, dziennikarkę “Ad Age", czytamy m.in.:

“W pierwszym roku działalności pod jednym szyldem jako VMLY&R, agencja pokazała, że może rozwijać się jako doświadczony digitalowy i kreatywny gracz na rynku. Udowodniła, że staje się potężną siłą w branży. Wszystko to w czasie łączenia dwóch wartych 500 milionów dolarów sieci reklamowych: VML i Y&R, które łącznie posiadają 82 biura na sześciu kontynentach. Z kreatywnego punktu widzenia, sieć VMLY&R kontynuowała rozwój zadziornej osobowości marki Wendy’s w social media, i nawet pomogła jej w przeniknięciu do gamingu. Dodatkowo, wykupiła pełen seksistowskich treści polski magazyn erotyczny tylko po to, aby go zamknąć, wydając wcześniej jego ostatni numer wypełniony treściami związanymi z kwestiami równościowymi."

Poznaj szczegóły rankingu >>