X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wakacyjna odsłona kampanii promocyjnej Raiffeisen Polbank

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Wakacje z kartą

reklama


W ramach całościowej obsługi reklamowej „Wymarzone konto” Agencja Novem zainicjowała i przygotowała wakacyjną kampanię wprowadzającą nowy pakiet kart z korzyściami dla osób udających się na zagraniczne wakacje. W skład pakietu wchodzi: „Wymarzone Konto” z kartą oraz „Konto EURO” z kartą. Motywem przewodnim kampanii jest konkurs: „Wakacje z kartą.

Idealny pakiet dla podróżujących”. Celem akcji i nowego sposobu komunikowania jest zapoznanie użytkowników z zaletami wakacyjnego pakietu, zapewniającego możliwość prostego i wygodnego korzystania z usług bankowych w czasie urlopu oraz zachęcenie ich do skorzystania z oferty. Akcja trwa do 30 września.

Kampania będzie realizowana w wielu kanałach: SEM, Facebook, afiliacja, display, email marketing oraz poprzez content marketing na serwisach i blogach podróżniczych, w witrynach finansowych.

„Załóż konto z kartą i wygraj nagrody”

Specjalnie przygotowany landing page stanowi centrum kampanii i konkursu „Wakacje z kartą”. Warunkiem udziału w konkursie jest dokonanie transakcji określonych w regulaminie
akcji. Nagrodą która otrzyma każdy uczestnik jest praktyczna i designerska torba typu „nerka”, która przyda się podczas podróży.
Nagrodami głównymi są:
– kamery GoPro HERO4,
– głośniki JBL Flip 2.
Nagrody główne wygrywa 10 osób, których nadesłane zdjęcia zostaną uznane za najbardziej oryginalne i kreatywne.

W ramach współpracy, Agencja Novem odpowiedzialna jest za dobór najbardziej efektywnych mediów, przygotowanie kreacji kampanii, opracowanie mechaniki konkursu, jego obsługę i uruchomienie landing page.

„Po udanej współpracy w ramach pre-launchu Wymarzonego Konta Osobistego, Agencja zaproponowała nam wykorzystanie nowego sposobu komunikacji i dopasowanych do niej kanałów dotarcia w promocji kont w okresie wakacyjnym. Dział produktowy Raiffeisen Polbank opracował pakiet dla podróżujących. Klientom wybierającym się na zagraniczne wakacje Raiffeisen Polbank oferuje skorzystanie z pakietu konta osobistego i walutowego, które zapewnią im możliwość prostego i wygodnego korzystania z usług bankowych bez konieczności ciągłego martwienia się o swoje finanse w czasie urlopu” – komentuje Przemysław Ćwikła, Dyrektor ds. Komunikacji Cyfrowej Raiffeisen Polbank.