X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Novem inwestuje w nowe kompetencje

Agencja Novem, rozszerza ofertę o działania związane z doradztwem i strategią komunikacji. 17 lutego 2016 roku Agencja objęła większościowy pakiet udziałów w spółce Brave Girls. Celem poszerzenia struktury Grupy Novem o spółkę Brave Girls jest zwiększenie skuteczności prowadzonych aktywności w Internecie.

Nowa Dyrektor Sprzedaży w Novem

Marlena Wieteska jako dyrektor sprzedaży będzie odpowiadała za rozwój biznesu poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz strategię opartą na relacyjnym, angażującym i eksperckim podejściu do klienta a także za całość działań sprzedażowych Agencji. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w marketingu w bankach (Handlobank, Citibank, Raiffeisen Bank).

Okiełznać REAL TIME Performance Marketing – e-book o nowym podejściu do digital marketingu!

Agencja Novem przygotowała e-booka, poświęconego tematyce digital marketingu. Ponad 70 stron nie wyczerpuje tematu. Jednak jest to pierwsze tak szerokie opracowanie, w którym znajduje się opis strategii REAL TIME Performance Marketing, którą realizuje Novem, od momentu pozyskania klienta do utrzymania jego lojalności.

Z przyjemnością informujemy, że magazyn branżowy BRIEF objął patronat medialny nad e-bookiem.

Filip Kłodawski poprowadzi dział Marketing Automation w Novem

Novem powołuje do życia nowy dział – Marketing Automation. Od 1 czerwca Filip Kłodawski jako Marketing Automation Manager będzie odpowiedzialny za uporządkowanie kompetencji Novem w obszarze Marketing Automation oraz przygotowanie koncepcji strategii dla obecnych i nowych Klientów.