X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Wdowiak, Lenkowska i Hertmann wzmocnili zespół Agencji V&P

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

nowe osoby

reklama


W kwietniu do zespołu Client Service V&P dołączyli Bartosz Wdowiak i Joanna Lenkowska, którzy objęli stanowiska account managerów. Dla Joanny praca w V&P to swego rodzaju powrót do przeszłości. Była ona bowiem już wcześniej związana z agencją w latach 2005-2012 gdzie prowadziła projekty z sektora FMCG dla takich klientów jak Mondelez Polska i Nivea Polska. Przez ostatnie pięć lat współpracowała z agencją ASPE gdzie odpowiadała za obsługę marki Hochland.

Od ponad 10 lat z branżą marketingową związany jest Bartosz Wdowiak, który specjalizuje się w obsłudze projektów digitalowych i BTL. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w agencji Albedo Marketing w Poznaniu czy Kamikaze w Łodzi pracując dla takich marek, jak ENEA, Orange czy L’Oreal. Wdowiak będzie koordynował projekty realizowane przez agencję dla Kompanii Piwowarskiej i Nivea Polska.

Siły kreatywne zespołu wzmocniła Ada Hertmann, która zawodowym projektowaniem zajmuje się od 12 lat. Większość jej portfolio stanowią projekty dla polskich instytucji i jednostek samorządowych. Pracowała m.in. dla Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie czy Wodociągów Kaliskich. Nie obce są jej także realizacje zagraniczne, wśród których warto wyróżnić m.in. Wean Meister Australia, Zebra Nowa Zelandia czy Ryan USA. Projektowanie to tylko jedna z pasji Ady, która zajmuje się też e-learningiem. Tworzy i realizuje szkolenia e-learningowe m.in.  dla LearnUp, ITensity czy LafLearnig i Elas UK.