X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

WhitePress i ContentStream integrują promocję informacji prasowych

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

screen systemu

reklama


WhitePress wprowadził do swojej platformy wspierającej działania e-PR funkcję promocji notek prasowych. Każdy użytkownik wirtualnych biur prasowych udostępnionych przez WhitePress może w prosty sposób uzyskać wartościowy, tematyczny i niedrogi ruch. Jest to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce.

Ponad dwa miesiące temu platforma WhitePress wdrożyła funkcję bezpłatnych wirtualnych biur prasowych. Oferują one szereg bezpłatnych usług takich jak: tworzenie i utrzymanie biur prasowych, zarządzanie własną bazą dziennikarzy, promocja notek na stronie www.biuroprasowe.pl. Obecnie
z biur prasowych WhitePress korzysta ponad 150 firm. Teraz WhitePress wprowadza pierwszą płatną (ale nieobowiązkową) usługę umożliwiającą promowanie wybranych notek prasowych.

Promocja jest realizowana w oparciu o rozliczenie CPC (stawki to 40-60 gr za odsłonę), a uruchomienie kampanii zajmuje mniej niż 30 sekund. Dzięki integracji z siecią ContentStream pozyskiwany ruch jest wysokiej jakości.

„Firma prowadząca wirtualne biuro prasowe powinna zadbać o jak najszerszą promocję treści. Podstawowymi odbiorcami notek prasowych są dziennikarze, jednak w wielu przypadkach warto pokusić się o dotarcie do szerszej grupy odbiorców” – mówi Paweł Strykowski z WhitePress„Merytoryczne i atrakcyjne wirtualne biuro prasowe ma szansę walczyć o popularność ze stroną internetową firmy dzięki rozwiązaniom, które wprowadzamy dla naszych klientów”.

ContentStream jest narzędziem opracowanym przez firmę Netsprint, które w sposób efektywny
i angażujący umożliwia dotarcie do nowych użytkowników dzięki promocji opartej na dostarczeniu wartości grupie docelowej. Sieć umożliwia kontekstowo-behawioralne wyświetlanie linków do najbardziej interesujących artykułów. Zasięg ContentStream to ponad 15 milionów internautów. Linki wyświetlane są na ponad 1000 polskich serwisach internetowych, w tym na serwisach Grupy WP, Grupy Infor, Grupy Polskapresse i Media Regionalne, Grupy Gremi, czy WM.pl.

Źródło: Whitepress.pl