X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Z IKEA odkryj dobrą stronę bycia w domu

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Z IKEA odkryj dobrą stronę bycia w domu

reklama


Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze – #niechzyjedom.

Za koncept kreatywny kampanii, która startuje 8 kwietnia, odpowiada VMLY&R Poland. W ramach działań, które swoim zasięgiem obejmą telewizję, Internet i social media, agencja przygotowała spot.

Szczególnie teraz czas spędzany w mieszkaniu i w domu niech będzie dla nas i tych, których kochamy, czasem wielu dobrych momentów.

Odkryj dobre strony bycia w domu

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób, do przygotowania spotu wykorzystano gotowe ujęcia, zrealizowane w poprzednich miesiącach dla IKEA przez szwedzką agencję Acne Productions.

W ramach hasła “IKEA. Niech żyje dom", marka cały czas podpowiada, jak zamienić mieszkanie i dom w idealną przestrzeń do relaksu, swoje biuro, plac zabaw albo ulubioną restaurację. Pomysły, porady i inspiracje dostępne są na stronie IKEA.