[oferta archiwalna] Dziennikarz / specjalizacja medycyna

Firma

ContentHouse

Stanowisko

Dziennikarz / specjalizacja medycyna

Wymagania

ContentHouse, agencja content marketingowa, która specjalizuje się m.in. w tworzeniu oraz obsłudze portali branded contentowych dla firm, szuka do współpracy dziennikarzy-freelancerów, którzy specjalizują się w tematach związanych ze zdrowiem i medycyną.

Oczekujemy:

  • tzw. „lekkiego pióra”
  • komunikatywności (będziemy mieli ze sobą ciągły kontakt)
  • doświadczeniu w tworzeniu tekstów poradnikowych na tematy związane ze zdrowiem i medycyną
  • gotowości do pracy „od zaraz”

Zakres obowiązków

Z wybranymi dziennikarzami nawiążemy stałą współpracę redakcyjną. Gwarantujemy stałe, comiesięczne zlecenia tekstów.

Forma współpracy: praca zdalna.

Kontakt

dziennikarze@contenthouse.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji składającej się z: CV oraz 2-3 przykładowych tekstów autorstwa kandydata (np. materiały dziennikarskie, informacje prasowe, itp.).

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Content House Sp. z o. o..
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adres

Podole 60, 30-394 Kraków