X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Drugie spotkanie z cyklu Startup Fest MeetUp

Drugie spotkanie z cyklu Startup Fest MeetUp

reklama


Startup Fest MeetUp to cykliczne spotkania, które mają na celu zbliżenie świata startupów oraz ekspertów związanych z konkretną branżą.– Zależy nam na wprowadzeniu nowej jakości do wydarzeń związanych ze startupami w Polsce. W czasie MeetUp-ów projektodawcy mogą zaprezentować pomysł, przedyskutować go z wybitnymi przedstawicielami branży, w której działają, a czasem wręcz od razu podjąć z nimi współpracę – mówi Mateusz Tułecki, szef projektu Startup Fest i manager inwestycyjny Agory.

W pierwszej edycji Startup Fest MeetUp, związanej z branżą motoryzacyjną, uczestniczyli m.in. Clouto.com, Konfigo.pl i Motoraporter.com. Wśród mentorów znaleźli się przedstawiciele firm takich jak Google, Castrol, PZU, czy Inter Cars, a także osoby odpowiedzialne za rozwój biznesu w Agorze. Uczestnicy mieli możliwość zweryfikowania swoich tez i modeli biznesowych oraz nawiązania kontaktów, które zaprocentują w przyszłości. – Zarówno warsztaty, jak i rozmowy z ekspertami podczas sesji mentorskiej okazały się dla nas bardzo wartościowe. – mówi Wojciech Kaczor z Konfigo.pl.  Zakładam, że obecni na sali specjaliści również nie byli rozczarowani zaprezentowanymi pomysłami – dodaje.

Najbliższe wydarzenie, poświęcone startupom związanym ze sportem, rekreacją i aktywnym spędzaniem czasu wolnego, odbędzie się we wtorek, 18 listopada br. w siedzibie Agory w Warszawie. Przedstawiciele funduszu Innovation Nest oraz SPIN – Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest poprowadzą pierwszą część spotkania czyli warsztaty oparte na metodologii „Customer Development”. Druga cześć to sesje mentoringowe z udziałem przedstawicieli firm z branży. – Uczestnicy będą mogli zweryfikować podstawowe założenia swojego modelu biznesowego i wspólnie zastanowić się czy proponowany produkt lub usługa adresują rzeczywisty oraz istotny problem lub oczekiwanie wybranej grupy odbiorców – mówi Marek Kapturkiewicz, partner w funduszu Innovation Nest. Partnerem wydarzenia jest rówież firma Benefit Systems.

Na kolejne miesiące zaplanowane są następne cztery spotkania z cyklu Startup Fest MeetUp, których tematyka dotyczyć będzie m.in. mody i designu, zdrowia, usług oraz hardware’u.

Więcej informacji o Startup Fest MeetUp: http://startupfest.pl/

 SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail