X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Koniec z kolejkami po stolik w restauracji? Google Search pomoże

reklama


pasadenaAplikacja mobilna Google Search od niedawna jest w stanie podpowiedzieć nam, w której knajpce/ kawiarni/ restauracji znajduje się obecnie najmniej ludzi i gdzie bez problemu będziemy mogli w spokoju spędzić czas. System działa na zasadzie prognozy opartej na anonimowych danych lokalizacyjnych. Tego samego systemu Google używa podczas przewidywań związanych z korkami ulicznymi.

Jak działa wyszukiwarka?

Wystarczy wpisać nazwę miejsca, które chcielibyśmy odwiedzić, a oprócz oczywistych informacji na temat danego lokalu, otrzymamy w przejrzystej formie wyresu dane oparte o wcześniej wspomniane prognozy dotyczące przewidywanej liczby osób w określonej godzinie i konkretnym dniu.

hard

Nic dziwnego, że firma zdecydowała się na takie udogodnienie. Coraz więcej statystyk i raportów jasno mówi, że smartfony wypierają laptopy i komputery. To na naszych telefonach piszemy maile, załatwiamy biznesy, szukamy najkrótszej drogi, a także tego, gdzie dobrze zjeść. Teraz możemy również wybrać spośród najlepszych restauracji tę, w której spędzony czas będzie dla nas najprzyjemniejszy. forum

Nowa funkcja co prawda dopiero się rozkręca, ale twórcy już chwalą się, że użytkownicy mogą odnaleźć informacje na temat milionów miejsc, których będzie z biegiem czasu przybywać. Co warto zauważenia, oprócz wykresów dotyczących najpopularniejszych miejsc na całym świecie, znajdziemy również nieco bardziej kameralnie kawiarnie w małych miejscowościach, nie musicie się więc martwić, że skorzystacie z tej opcji tylko w Nowym Jorku, Warszawie czy Londynie.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail