X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YouTube udostępnia nową aplikację do streamingu muzyki

YouTube wprowadza do Polski nową aplikację, dzięki której użytkownicy będą mogli odtwarzać muzykę także przy zablokowanym ekranie, bez reklam oraz w trybie offline.

YouTube udostępnia nową aplikację do streamingu muzykiźródło: YouTube Music

reklama


YouTube udostępnił wczoraj w Polsce nową aplikacje do streamingu muzyki na telefonie i komputerze. Dzięki niej użytkownicy serwisu będą mogli z łatwością odnaleźć interesującą ich muzykę.

Czym jest YouTube Music?

Premiera usługi miała miejsce już w 2015 roku. Dotąd była dostępna w wielu krajach, jednak na jej wprowadzenie w Polsce musieliśmy więc poczekać kilka lat. YouTube Music, bo tam nazwano nową aplikację, pozwoli na odkrywanie muzyki dopasowanej do naszego stylu, pory dnia i tego, co jest teraz popularne.

W aplikacji otrzymamy więc propozycje muzyczne na podstawie gustu i aktualnych trendów w społeczności.

Wersja Premium

Zainteresowani usługą w wersji Premium będą mogli odkryć świat muzyki offline, bez reklam i przy zablokowanym ekranie. Bez wątpienia są to funkcje, na które czekało wielu użytkownikom. Usługa ta dostępna na urządzeniach mobilnych i komputerach. 

Zainteresowani usługą mają możliwość skorzystania z 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, a po tym czasie miesięczna opłata wyniesie 19,99 zł. Z bezpłatnych wersji próbnych, promocyjnych cen i ofert mogą korzystać tylko nowi subskrybenci usług YouTube Red, Music Premium, YouTube Premium i Muzyki Google Play.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail