X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

WhatsApp pozwoli zareagować na wiadomość dowolnie wybraną emoji

Możliwość reagowania dowolną emoji na otrzymaną wiadomość to nowa opcja, którą wprowadził WhatsApp. Z pewnością przypadnie ona do gustu użytkownikom aplikacji.

WhatsApp pozwoli zareagować na wiadomość dowolnie wybraną emojiźródło: shutterstock.com

reklama


Nowa opcja aplikacji to zdecydowanie ułatwienie komunikacyjne. Jeżeli bowiem uważamy, że powinniśmy zareagować w jakiś sposób, ale nie wiemy co napisać, korzystamy z emoji. Na początku wysyłaliśmy ją w osobnej wiadomości, teraz reagujemy konkretną na wiadomość. Widząc ten trend, WhatsApp postanowił wprowadzić to rozwiązanie także u siebie.

Reakcja dowolną emoji

Mamy taką możliwość na Facebooku, niektórzy także na Instagramie. Już niebawem zaś będziemy mogli zareagować na wiadomość dowolnie wybraną emoji również na WhatsApp.

Oznacza to, że aplikacja rozszerza opcję, jaką mogliśmy cieszyć się w ostatnim czasie o kolejne emoji. Będzie to wyglądało analogicznie do obecnych możliwości reagowania na wiadomości, jakie znamy z Facebooka.

Konieczny rozwój

Wydawać by się mogło, że zmiana ta nie jest duża. Natomiast doskonale pokazuje kierunek komunikacyjny, w którym idą użytkownicy komunikatorów. Dlatego chociaż reakcja dowolnie wybraną emoji na wiadomość może wydawać się kopią, tak naprawdę stanowi rodzaj dostosowania się do oczekiwań użytkowników. Dla nich bowiem jest to doskonały sposób na przekazanie swoich emocji względem konkretnej wiadomości. Zwłaszcza w momencie, gdy słowa są niekiedy zbędne.

Opcja dostępna jest od wczoraj dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail