X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

"Chcemy być wyżej" Sokoła z nominacją w PL Music Video Awards

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

"Chcemy być wyżej" Sokoła z nominacją w PL Music Video Awards

reklama


Teledysk zrealizowany przez Papaya Films w ramach kampanii VMLY&R Poland dla marki EB otrzymał nominację w drugiej edycji konkursu PL Music Video Awards.

28 listopada startuje druga edycja PL Music Video Awards – festiwalu poświęconego polskim wideoklipom. Wśród nominowanych znalazł się teledysk zrealizowany w ramach Projektu TYMCZASEM, w którym to weterani rapu połączyli siły z reprezentantami nowej szkoły, reinterpretując wzajemnie jedne z najważniejszych numerów w swoim dorobku.
Zobacz nominowany w kategorii Hip-hop klip do „Chcemy Być Wyżej” Sokoła, utworu oryginalnie nagranego przez Sitka:
PL Music Video Awards ma na celu prezentację i uhonorowanie twórców polskich wideoklipów, a tym samym stworzenie miejsca spotkań i wymiany artystów związanych ze sztuką wideoklipu i jej pasjonatów.
Ogłoszenie zwycięzców nastąpi podczas trzydniowego festiwalu polskich wideoklipów, który odbędzie się w Fabryce Sztuki i w Szkole Filmowej w Łodzi w terminie 28-30 listopada 2019 roku. Na program wydarzenia złożą się pokazy wideoklipów, spotkania i debaty filmowców, muzyków, dziennikarzy i przedstawicieli wytwórni fonograficznych.