X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

IAB Polska nawiązuje współpracę partnerską z iSlay w zakresie optymalizacji treści na stronach

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

grafika iab rozpoczyna współpracę z islay

reklama


iSlay to firma specjalizująca się w analityce content marketingu, która posiada autorski system do badania zaangażowania użytkowników na stronach www oraz mierzenia atrakcyjności stron dla social media i wyszukiwarek. 

 W ramach współpracy zapewnia IAB Polska monitoring stron iab.org.pl oraz dimaq.pl, w celu dokładnego zbadania znajdujących się na nich treści. Dzięki zaawansowanej analityce można sprawdzić, które artykuły są czytane i polecane, a które tylko odwiedzane przez użytkowników oraz jak realnie wyglądają ich zachowania podczas wizyt na stronach.

Osoby pracujące nad budową strony lubią mieć informacje o tym, jak czytelnicy reagują na ich publikacje. Właśnie takich danych dostarcza iSlay. Jesteśmy przekonani, że współpraca pozwoli na zoptymalizowanie treści stron należących do IAB Polska i przełoży się na efektywny biznes – mówi Tomasz Wileński, CEO w iSlay.

W IAB Polska zrzeszamy najważniejsze podmioty działające na polskim rynku reklamy cyfrowej. iSlay, jako jedna z naszych firm członkowskich, nie tylko angażuje się w nasze statutowe działania na rzecz branży digitalowej, ale także poprzez nawiązaną współpracę pomaga nam jako organizacji rozwijać się od strony marketingowej.  – mówi Agata Gołuchowska, menedżer ds. komunikacji i marketingu w IAB Polska.