X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Kampania „Zmień Spojrzenie” marki Samsung nominowana do SABRE Awards 2021

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

SABRE Samsung

reklama


PRovoke Media (dawniej Holmes Report) ogłosił listę kampanii, które powalczą o statuetki w tegorocznej edycji SABRE Awards 2021 – międzynarodowego konkursu branży PR. Wśród nominowanych znalazł się projekt „Zmień Spojrzenie”, promującą Samsung Galaxy S20 Ultra. Za komunikację kampanii odpowiadają VMLY&R oraz d*fusion communication, zakup mediów koordynował Starcom, a event zrealizowała agencja Proevent.

Celem SABRE Awards – największego europejskiego programu nagród z dziedziny PR – jest nagrodzenie najciekawszych działań z obszaru budowania brandingu i reputacji realizowanych na całym świecie. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło ponad 2 tys. zgłoszeń, spośród których wybrano 400 nominowanych.

Poznaj wszystkich nominowanych >>>

Codzienność nie musi być nudna!

W ramach kampanii “Zmień Spojrzenie" Samsung wraz z Wojtkiem Sokołem zachęca do indywidualnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość przez obiektywy Galaxy S20 Ultra. Możliwości techniczne aparatu połączone z pierwiastkiem indywidualizmu, sprawiają, że zwykłe zdjęcia nabierają nowego znaczenia i tworzą pewną opowieść.
W kampanii patrzymy na świat z perspektywy Sokoła, który po raz kolejny zaskakuje kreatywnością i pokazuje, że niesamowite narracje można tworzyć również za pomocą zdjęć wykonanych smartfonem.
Nagrody SABRE Awards zostaną wręczone 9 czerwca 2021 roku podczas wirtualnej gali.