X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe programy i zmiany w ramówce Radia TOK FM

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Nowi prowadzący w Radiu TOK FM

reklama


Już od najbliższej soboty, 5 lutego br. do Radia TOK FM powróci Patrycja Wanat i jej wyjątkowy Magazyn Filmowy „Do zobaczenia”, a w czwartek, 10 lutego br. na antenie stacji zadebiutuje „Program językowy”. Oprócz tego zmieni się dzień i godzina nadawania programu „Wierzę w zwierzę” Doroty Sumińskiej. Wszystkich propozycji Radia TOK FM można też słuchać – niezależnie od aktualnej ramówki – na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

W lutym na antenę Radia TOK FM powróci Patrycja Wanat i jej Magazyn Filmowy „Do zobaczenia”. Program będzie emitowany w soboty, w godz. 10:00-11:00, pierwsza emisja w najbliższą sobotę, 5 lutego br. To wyjątkowa audycja poświęcona polskim i zagranicznym filmom oraz najważniejszym festiwalom filmowym. Słuchacze stacji poznają dzięki niej najgorętsze filmowe newsy, wysłuchają wywiadów i recenzji.

Już w czwartek – 10 lutego br. o godz. 19:20 na antenie zadebiutuje audycja „Program językowy”, z której będzie można dowiedzieć się m.in jak język wpływa na nasze myślenie i jakie mamy z nim kłopoty, a także, co dzieje się, gdy stwarzamy językiem rzeczywistość – przez deklaracje miłości i wrogości, przysięgi i definicje albo sposób, w jaki językiem możemy się ranić lub koić. Program poprowadzi Jacek Wasilewski – językoznawca i kulturoznawca, który zajmuje się badaniem i projektowaniem języka. – „Program językowy” jest tak naprawdę w naszym umyśle. To właśnie język programuje nasze myślenie, a w naszym przypadku sprawę komplikuje fakt, że jest to skomplikowany język polski. Warto w związku z tym dostać się do tego kodu i zobaczyć, jak działa, a właściwie jak my działamy – wyjaśnia Jacek Wasilewski.

Z kolei audycja Doroty Sumińskiej „Wierzę w zwierzę” zmieni dzień i godzinę emisji. Programu będzie można wysłuchać w formie felietonowej w poniedziałki po godz. 19:20.

Nowości w ramówce Radia TOK FM wspiera promocja na antenie, na tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Zmiany ramówkowe dotyczą programu stacji w eterze. Subskrybenci dostępu TOK FM Premium nadal mogą słuchać wszystkich audycji Radia TOK FM w formie podcastów na tokfm.pl lub w aplikacji mobilnej – bez reklam, w dowolnej kolejności, w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Więcej informacji o ofercie TOK FM Premium – https://audycje.tokfm.pl/premium.