X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Monitoring Facebooka? Lubię to

Monitoring Facebooka? Lubię to

reklama


Nowa usługa obejmuje monitoring marek, firm, osób i podmiotów spośród ogólnodostępnych postów. Zaawansowane systemy IT umożliwiają dostarczanie wyników monitoringu odbiorcom usługi niezwłocznie po ich wyszukaniu. Zmonitorowane wpisy i notki mogą być wzbogacone o informację na temat wydźwięku materiału.

– Wyszukiwanie informacji z Facebooka, Twittera i Blipa jest odpowiedzią na potrzeby firm zaangażowanych w działania interaktywne w mediach społecznościowych – tłumaczy Katarzyna Popławska, kierownik działu marketingu i PR. – Pozwala sprawdzać skuteczność komunikacji w sieci i na bieżąco analizować opinie internautów.

Monitorowanie social media umożliwia śledzenie efektów realizowanej strategii marki i błyskawiczne reagowanie na konieczność ewentualnej modyfikacji. Dostarcza wiedzę niezbędną do lepszego zrozumienia konsumenta, budowania relacji z fanami oraz rozwijania nowych produktów i usług. Wpływa na zwiększenie efektywności działań marketingowych i PR. Umożliwia analizę działania konkurencji i ocenę reputacji danej marki.

jest certyfikowanym partnerem . Dzięki współpracy z korporacją z Redmont korzysta z najnowszych rozwiązań informatycznych w branży monitoringu mediów, co m.in. pozwoliło na wprowadzenie do oferty wyszukiwania informacji z mediów społecznościowych. prowadzi usługi monitoringu Internetu od 2000 r. Jest prekursorem monitoringu Web 2.0. Obecnie monitoruje przeszło 3 mln źródeł internetowych.

źródło/autor:

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail