X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Skype kupuje GroupMe za 85 milionów dolarów

Skype kupuje GroupMe za 85 milionów dolarów

reklama


Skype ogłosił, że GroupMe zapewnia najlepszą w swojej klasie, opartą na tekście komunikację oraz innowacyjne funkcje pozwalające użytkownikom na połączenia, dzielenie się lokalizacją, zdjęciami oraz snucie planów z najbliższymi.

– Skype i GroupMe mają wspólną wizję tworzenia aplikacji i doświadczeń, które są codziennym komunikacyjnym wyborem dla miliarda ludzi. Będziemy nadal szukać najlepszych pracowników i technologii, aby tę wizję urzeczywistnić – powiedział Tony Bates, dyrektor naczelny Skype’a . Bates dodaje również, że zespół GroupMe stworzył niezwykle nośne grupy wiadomości, które działają na urządzeniach przenośnych i platformach, dzięki czemu są idealnym dodatkiem do transmisji głosu, wideo i tekstu produktów z rodziny Skype’a.

 – Jest naturalne powinowactwo między Skype i GroupMe, a naszym celem jest dalszy rozwój narzędzi, które ułatwiają ludziom komunikowanie się, udostępnianie i pozostawanie w kontakcie z ich bliskimi – powiedział Jared Hecht, współzałożyciel GroupMe. Integracja GroupMe ze Skypem jest dla nas niesamowitą szansą i przyspiesza realizację naszej wizji dziesięciokrotnie – dodaje Steve Martocci, współzałożyciel GroupMe.

GroupMe został założony przez Jared Hecht i Steve Martocci w 2010 roku. Jest całkowicie darmowy i działa na każdym telefonie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź groupme.com.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail