X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook wprowadza przycisk dedykowany artystom i ich fanom

Facebook wprowadza przycisk dedykowany artystom i ich fanom

reklama


Dla wykonawców muzycznych to niewątpliwie doskonała forma promocji, a dla zwykłych użytkowników znaczne ułatwienie w społecznościowym słuchaniu muzyki. Teraz wystarczy wejść na fan page interesującego nas artysty czy zespołu i kliknąć w przycisk „Posłuchaj” znajdujący się pod głównym zdjęciem (cover photo) z prawej strony.

fot. Facebook.com/pinkfloyd

Klikając w przycisk zostaniemy przekierowani na stronę aplikacji, dzięki której nasze słuchanie muzyki nabierze społecznościowego wymiaru. W przypadku polskiego Facebooka jest to prawdopodobnie tylko Deezer, bowiem chociażby bardzo popularne Spotify wciąż nie jest u nas dostępne.

Po zarejestrowaniu się w aplikacji informacja o tym zostanie automatycznie opublikowana na naszym profilu. Od tego momentu przy słuchaniu muzyki za pośrednictwem Deezera informacja o tym czego akurat słuchamy będzie się wyświetlała w pasku aktywności po prawej (Ticker) oraz na naszym profilu.

To niewątpliwie kolejny krok w kierunku wykorzystania aplikacji typu Open Graph, które od momentu ich uruchomienia zdobywają coraz większą popularność wśród facebookowiczów.

  • gitek

    Całkiem interesujące. Ostatnio dużo tych nowinek na FB ale nie bardzo łapię sposób funkcjonowania tych wszystkich aplikacji. Chciałem zainstalować kiedyś mailchimpa do FB, zapowiadało się to jako dobre narzędzie do newsletterów ale jak widać  w ogóle nie działa na FB.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail