X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Marketerzy mogą „sprzedawać” produkty za tweety i posty

Marketerzy mogą „sprzedawać” produkty za tweety i posty

reklama


„Pay With a Tweet or Facebook” to funkcjonujący już ponad rok społecznościowy system płatności, dzięki któremu firma czy marketer udostępnia swój produkt internautom za niewielką „cenę” – nie za pieniądze, a za wyświetlenie na profilu użytkownika na Twitterze bądź Facebooku informacji o pobraniu danego raportu, e-booka czy choćby filmu. W ten sposób twórca nie otrzymuje wprawdzie zapłaty w znaczeniu materialnym, ale korzyść z takiej darmowej formy promocji jest niewątpliwa.

Twórcy systemu zalecają jego używanie osobom parającym się tworzeniem muzyki i filmów, pisarzom, dziennikarzom, programistom, naukowcom czy też, naturalnie, markom.

Jak korzystać z narzędzia? Wystarczy udać się na stronę systemu i wypełnić odpowiedni formularz. Następnie wygenerowany zostanie przycisk „Pay With a Tweet or Facebook”, który będziemy mogli umieścić na swojej stronie internetowej. Internauta uzyska dostęp do pliku po kliknięciu w przycisk i dokonaniu wyboru między Tweetem a postem na Facebooku z informacją o ściągnięciu raportu czy filmu.

fot. paywithatweet.com

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail