X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

5 milionów nowych fanów w tydzień? To możliwe!

5 milionów nowych fanów w tydzień? To możliwe!

reklama


O estymie jaką wśród fanów trampek cieszy się Converse nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ta popularność znajduje również ujście na Facebooku, gdzie marka od dawna utrzymuje się w ścisłej czołówce fanpejdży z branży odzieżowej pod względem liczby fanów. Facebookowa strona Converse od dawna liczyła sobie ponad 20 milionów fanów, a w zeszłym tygodniu dobiła już do 30 milionów. W dużej mierze to zasługa jednego z kwietniowych tygodni, w którym marka pozyskała aż 5 milionów nowych „lajkowiczów”!

Jak wskazuje Socialbakers, przyczyny są dwie. Do niedawna na Facebooku funkcjonowały dwa fanpejdże marki – Converse oraz Converse All Star – które teraz zostały połączone w jeden. W ten sposób fanpage Converse dostał dość pokaźny zastrzyk fanów, którzy „lubili” fan page Converse All Star, a nie byli fanami pierwszego z wymienionych.

To jednak nie wszystko. Prawdziwie hitowym pomysłem okazało się być publikowanie zdjęć starych, znoszonych trampek sprzed prawie 100 lat. Poniżej zdjęcie modelu z 1917 roku.

fot. Facebook.com/Converse

Marka zresztą prawdopodobnie w dalszym ciągu będzie prezentowała na fan page od czasu do czasu tego typu fotografie, o czym może świadczyć poniższa, opublikowana kilka dni temu. Przedstawia model trampek z 1934 roku.

fot. Facebook.com/Converse

Każde z opublikowanych zdjęć starych trampek cieszyło się wielką liczbą kliknięć w “lubię to” (ponad 30 tys.) i komentarzy (ponad tysiąc).

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail