X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook udostępnił aplikację do tworzenia szkiców kampanii

Facebook udostępnił aplikację do tworzenia szkiców kampanii

reklama


Aby skorzystać z Facebook Demo Tool udajemy się na fan page Facebook Studio. Pierwszym krokiem jest wybranie opcji stworzenia nowego demo.

fot. Facebook.com

Następnie specjalnie na potrzeby aplikacji tworzymy fanpejdża – nadajemy mu nazwę, dodajemy zdjęcia i „publikujemy” posta, który chcemy reklamować. Może to być status, zdjęcie lub pytanie.

fot. Facebook.com

Po przesunięciu kursora w dół strony wpisujemy imiona i nazwiska dwóch naszych znajomych. Będą oni „fanami” naszego fan page i ich dane ukażą się przy reklamie.

fot. Facebook.com

Ostatni krok to wybór formy reklamowej. Może nią być wpis sponsorowany bądź też Premium Ad. Po wybraniu którejś z tych opcji aplikacja wygeneruje szkic reklamy. Dane znajomych, o których była mowa wcześniej, pojawią się przy wpisie sponsorowanym.

fot. Facebook.com

Warto dodać na koniec, że aplikacja nie publikuje żadnych informacji na Facebooku, tak więc znajomi, których danych użyliśmy do szkicu nie zostaną o tym w żaden sposób powiadomieni a nikt poza nami nie zobaczy szkiców.

Wszelkie uwagi na temat Demo Tool można kierować do Facebooka za pośrednictwem zakładki “Feedback” znajdującej się w prawym górnym rogu panelu aplikacji.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail