X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Ruszył społecznościowy serwis kulinarny TVN

Ruszył społecznościowy serwis kulinarny TVN

reklama


Kulinarni.pl w założeniu mają być interaktywnym kompendium wiedzy z zakresu współczesnej kuchni. Obecnie na stronie można znaleźć przepisy Pascala Brodnickiego, Magdy Gessler czy Michela Morana. Autorskie przepisy kulinarne prezentowane są w formie wideo, jako newsy, porady, ciekawostki czy anegdoty. 

Użytkowników do serwisu mają przyciągnąć jednak nie tylko znane z telewizji postaci ze świata kuchni, ale także społecznościowy charakter witryny. Użytkownicy strony będą mogli bowiem korzystać z indywidualnego profilu, który umożliwia dodawanie własnych potraw. 

Wchodzimy na konkurencyjny rynek, na którym funkcjonuje już wiele serwisów o gotowaniu – wyjaśnia Tomasz Plata, dyrektor Działu Online TVN, w którym powstał serwis. – Dlatego zaproponowaliśmy użytkownikom nową formułę, pełną multimedialnych inspiracji i eksperckiej treści. Kulinarni to jednak nie tylko znane z ekranu twarze szefów kuchni czy uczestników telewizyjnych show. Kulinarni to przede wszystkim grupa podobnych do nas, pasjonatów kuchni, których zapraszamy do naszej społeczności.   

Nowy serwis kulinarny TVN publikuje autorskie przepisy znanych mistrzów kulinarnych i celebrytów Fot. Kulinarni.pl

Fot. Kulinarni.pl

  • fasolowy-skrytożerca

    a przepisu na fasolkę po bretońsku nie mają….

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail