X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Papież Franciszek tematem nr 1 na Facebooku w 2013

Papież Franciszek tematem nr 1 na Facebooku w 2013fot. facebookstories.com

reklama


Aby sprawdzić listę najważniejszych wydarzeń w mijającym roku kalendarzowym wystarczy wejść na swój profil z widokiem na własną tablicę. Po lewej stronie znajdziemy niebieską grafikę z cyfrą 2013 i podpis: „Zobacz swój przegląd roku 2013: Zobacz swoje 20 najważniejszych momentów z życia minionego roku”. Klikamy i gotowe!

fot. newsroom.fb.com

fot. newsroom.fb.com

Ranking wydarzeń Facebook sporządza chronologicznie według popularności postów opublikowanych na naszej tablicy i tych, w których zostaliśmy oznaczeni. Co więcej naszym przeglądem wydarzeń z 2013 roku możemy się podzielić z przyjaciółmi poprzez udostępnienie a następnie przyjrzeć się skrótowi najważniejszych wydarzeń w życiu naszych znajomych z Facebooka.

Najchętniej dyskutowane tematy w Polsce w 2013

Według przygotowanego przez portal Facebook zestawienia najchętniej dyskutowanym tematem w Polsce na tymże portalu był Harlem Shake (internetowy mem w formie filmiku) i Powódź w Warszawie. Dalsze miejsca zajęły tematy papieża Franciszka, referendum w Warszawie, papieża Benedykta czy zagranicznej celebrytki Miley Cyrus. Spośród innych popularnych tematów warto wspomnieć także o temacie odświeżenia rządu, który pojawiał się dość często na łamach portalu czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Całość zestawienia w dołączonej grafice.

fot. facebookstories.com

fot. facebookstories.com

Z kolei ogólnie na świecie w obrębie Facebooka najchętniej rozmawiano o papieżu Franciszku, wyborach czy dziecku pary królewskiej.

fot. facebookstories.com

fot. facebookstories.com

Najpopularniejsze zdarzenia opisywane w 2013

Spektrum najpowszechniejszych wydarzeń życiowych opisywanych na Facebooku nie zaskakuje. Według rankingu przygotowanego przez Facebooka najbardziej topowym wydarzeniem była nowa znajomość, zaręczyny lub ślub. Na kolejnych miejscach wymieniane są podróże, przeprowadzki, zakończenia znajomości, posiadanie zwierzaka, piercing czy rzucenie nawyku.

fot. facebookstories.com

fot. facebookstories.com

Całość zestawień przygotowanych przez portal Facebook można znaleźć TUTAJ.

Z kolei gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem nowej funkcji Facebooka, to TUTAJ znajduje się bezpośredni link do osobistego TOP20 wydarzeń w 2013 roku.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail