X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poranki z e-mail marketingiem po raz trzeci. Eksperci odwiedzą 8 miast

Poranki z e-mail marketingiem po raz trzeci. Eksperci odwiedzą 8 miast

reklama


W tym roku w ramach trzeciej edycji raz w miesiącu zawitamy do jednego z 8 polskich miast.

Pierwsza tura szkoleń odbędzie się w okresie zimowo-wiosennym:

  • 13.02 Kraków
  • 27.03 Łódź
  • 17.04 Wrocław
  • 12.06 Gdańsk

Druga tura już letnio-jesiennie:

  • 28.08 Szczecin
  • 18.09 Lublin
  • 16.10 Poznań
  • 20.11 Warszawa

Poranek podzielony będzie na wystąpienia 3 prelegentów, którzy w sposób przystępny opowiedzą o tym, jak tworzyć skuteczny i efektywny email marketing. Po wszystkich prelekcjach będzie czas na networking i wymianę spostrzeżeń.

Podczas zimowo-wiosennych spotkań najpierw Paweł Sala zaprezentuje polskiego użytkownika poczty anno domini 2014. Zdradzi, co wiemy o naszych odbiorcach i jak to wykorzystać, aby zwiększyć skuteczność swoich kampanii. Prezentacja sprawi, że na nowo poznasz swoich Klientów.

Filip Kłodawski przedstawi prezentację pt. “Ewolucja persmission marketingu? Czy growth hacking polubi się z email marketingiem?”. Opowie o tym, czym jest koncepcja permisson marketingu, co kryje się pod pojęciem growth hackingu i jak wykorzystać ich najmocniejsze cechy w działaniach email markeingowych

Na zakończenie Kamil Sikora przybliży uczestnikom tematykę grywalizacji stosowanej. Omówi on nie tylko najciekawsze, uzależniające oraz manipulujące użytkownikiem rozwiązania znane z gier wideo. Przedstawi także rolę mailingu w koncepcji 360 oraz spróbuje, przewrotnie, zredefiniować klasyczną i powszechnie przyjętą definicję grywalizacji.

Ekspertom z FreshMaila zależy na tym, aby szkolenia przez nich prowadzone, zawsze były aktualne. Dlatego też, tematy szkoleń na drugą turę zostaną podane w późniejszym czasie, bo wymagają dostosowania prelekcji do tego, co wydarzy się w pierwszej połowie roku.

Więcej informacji w tym miejscu.

SOCIALPRESS jest patronem “Poranków z email marketingiem”.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail