X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Rusza IV edycja Akademii Młodego Project Managera

Rusza IV edycja Akademii Młodego Project Managera

reklama


Pierwszy etap to wykłady, na których młodzi ludzie będą mogli poznać metody używane przez profesjonalistów i jednocześnie wykorzystać je w praktyce podczas udziału w konkursie „Mój projekt” organizowanym przez Grupę PM. Laureaci zostaną zaproszeni do drugiego etapu, którym jest cykl warsztatów z zarządzania projektami, prowadzony wspólnie z firmami. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem – uczestniczyło w niej blisko 500 studentów, a prawie 50 sprawdziło swoje możliwości dzięki warsztatom. Dowodzi to, że udział w Akademii Młodego Project Managera to wspaniała okazja do zdobycia cennej wiedzy oraz umiejętności, które zostaną poparte certyfikatem. Zapisy trwają do 15 października!

Wykłady: inauguracyjny oraz uzupełniający odbędą się kolejno 17 oraz 24 października w auli Centrum Dydaktyki AGH – U-2. Więcej informacji na profilu www.facebook.com/Akademia.Mlodego.Project.Managera, a także na stronie www.BEST.krakow.pl w zakładce „Akademia Młodego Project Managera”.

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: informacja prasowa.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail