X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Skutecznie zaplanuj marketing na rok 2015 – Nowy Kongres Online Marketing 2014/2015

Skutecznie zaplanuj marketing na rok 2015 – Nowy Kongres Online Marketing 2014/2015

reklama


Redakcja Magazynu Online Marketing Polska zaprasza na 8. edycję najbardziej rozpoznawalnego i praktycznego wydarzenia marketingowego w Polsce. Program Kongresu podzielony został na 2 ścieżki tematyczne skierowane osobno do sektorów B2B i B2C. Najnowsze trendy i przepisy na skuteczny marketing w 2015 r. przedstawią najbardziej inspirujący prelegenci, wśród których znajdą się m.in. Marcin Maj, Paweł Tkaczyk, Tomasz Karwatka, Maciej Ossowski, Michał Sadowski i Bartłomiej Rak. Gościem Specjalnym Kongresu będzie Jarosław Kuźniar – znany dziennikarz TVN24.

“Dokładnie przeanalizowaliśmy ponad 2 tysiące ankiet wypełnionych przez uczestników poprzednich edycji i utworzyliśmy event, który znacznie zmienił swoją formułę i jeszcze bardziej odpowiada na bieżące potrzeby marketerów. Kongres podzieliliśmy na ścieżkę B2B oraz B2C, dodaliśmy Certyfikowane Warsztaty Google i – co najważniejsze – bez żadnej zmiany ceny. Kongres Online Marketing nadal wyróżnia się wyjątkową jakością, praktycznym, warsztatowym podejściem do zagadnień marketingowych oraz przystępną ceną” – mówi Arkadiusz Widawski, twórca Kongresu i redaktor naczelny Magazynu Online Marketing Polska. “Niezwykle cieszę się z udziału Gościa Specjalnego, którym jest znany dziennikarz TVN24, Jarosław Kuźniar, który także ma jeden z popularniejszych profili w mediach społecznościowych. Przed nami wiele inspiracji, ale także konkretnych rozwiązań, które można samodzielnie wdrożyć po powrocie z Kongresu” dodaje Widawski.

W programie kongresu m.in.

  • planowanie kampanii reklamowych na rok 2015,
  • pozyskiwanie nowych klientów w Internecie krok po kroku (osobno dla B2B i B2C)
  • Facebook po zmianach – osobny panel dla B2B oraz osobny dla B2C
  • pozycjonowanie 2015 – jak znaleźć się na szczycie?
  • storytelling i personal branding w marketingu
  • LinkedIn – jak wykorzystać sieć kontaktów do promocji produktów i usług?
  • idealna strona internetowa, która sprzedaje
  • 3 panele dyskusyjne “Pytania i odpowiedzi”

Program Nowego Kongresu Online Marketing jest na bieżąco dostosowywany do profilu zgłaszających się uczestników, co daje pewność, że każdy wróci do swojej firmy z głową pełną inspiracji, jak i gotowych rozwiązań. Prezentacje będą miały bardzo praktyczny wymiar.

Organizatorzy zadbali o to, aby oprócz pomysłów, móc nauczyć się samodzielnie korzystać także z narzędzi e-marketingowych. Podczas Kongresu odbędą się także po raz pierwszy w Polsce Certyfikowane Warsztaty Google Analytics i Google AdWords – prowadzone przez certyfikowanych trenerów Google – Macieja Lewińskiego i Krzysztofa Wrońskiego (liczba miejsc limitowana!).

Zarezerwuj miejsce już teraz! Im wcześniej, tym większy rabat! www.kongres-online.pl

Wszystkie prelekcje we wszystkich ścieżkach wraz z warsztatami będą rejestrowane na wideo – Uczestnicy będą mogli w dowolnym momencie ponownie obejrzeć prezentowane rozwiązania.

Kongres zakończy się panelem specjalnym, podczas którego prelegenci odpowiedzą na pytania Uczestników oraz wręczeniem atrakcyjnych nagród m.in. prenumeraty magazynu Online Marketing Polska.

Zobacz relację z poprzednich edycji:

Skutecznie zaplanuj swój marketing na rok 2015 i wyprzedź konkurencję!

Kiedy: 20.11.2014, godzina 9:00
Gdzie: Novotel CENTRUM, ul. Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa
Organizator: Magazyn Online Marketing Polska
Szczegóły: http://www.kongres-online.pl/

SOCIALPRESS jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: materiały prasowe

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail