X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

III edycja Business Communication Forum już w kwietniu

III edycja Business Communication Forum już w kwietniu

reklama


„Klienci oczekują od nas dopasowanej do swoich potrzeb i gustu informacji, pracownicy – otwartości i szczerości od swoich przełożonych. Kandydaci, z kolei, chcą być tak obsługiwani przez rekruterów jak klienci przez dział obsługi. Wszystkie te grupy mają swoje oczekiwania i wymagania pod względem treści, grafiki i dostępności, a my chcemy dotrzeć do nich przed konkurencją. Pytanie jak to zrobić?” mówi Prezes Zarządu IABC/Poland – Justyna Piesiewicz. „Mam nadzieję, że przynajmniej na część z tych pytań znajdą Państwo odpowiedź podczas naszej konferencji” dodaje Piesiewicz.

Business Communication Forum to pierwsze i jedyne jak do tej pory w Polsce spotkanie dedykowane trzem najbardziej istotnym elementom wpływającym na kondycję finansową firmy tj. komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej oraz customer experience. Zaproszeni eksperci, praktycy ze środowisk biznesowych oraz przedstawiciele organizacji non-profit będą dzielić się swoimi doświadczeniami:
– pokazując jak budować sukces organizacji
– inspirując do działania prezentując dobre praktyki
– wskazując  na nowe trendy prowadzące do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej
-prezentując  praktyczne narzędzia ułatwiające realizację celów biznesowych

Podczas konferencji zostaną również zaprezentowane po raz pierwszy wyniki badania rozpoczętego w lutym przez IABC/Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów ds. Komunikacji w Biznesie Polska, którego celem jest wskazanie jak działania komunikacyjne wpływają na rozwój biznesu.

Ankieta dostępna jest na stronie do początków kwietnia: http://bucomnew.questionpro.com
A każdy, kto zdecyduje się poświęcić swój czas na wzięcie udziału w badaniu  w ramach podziękowania otrzyma specjalny kupon z hasłem uprawniającym do zakupu zaproszeń w cenie 475 PLN zamiast 950 PLN na III edycję Business Communication Forum.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail