X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YouTubeRed – płatna wersja serwisu właśnie wystartowała!

YouTubeRed – płatna wersja serwisu właśnie wystartowała!fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Jeśli chcecie oglądać content bez treści reklamowych i z unikalną zawartością, wystarczy, że uiścicie opłatę 10$ miesięcznie, a wszystko to będzie Wasze!

Serwis jest odpowiedzią głównie na oczekiwania użytkowników, którzy do tej pory skarżyli się na coraz to częściej pojawiające się reklamy na stronie, które nie raz po prostu przeszkadzały. Co więcej, każdy użytkownik korzystający z YouTubeRed, będzie miał możliwość zapisywania filmów do pamięci urządzenia, z którego korzysta, dzięki czemu będzie mógł później oglądać filmy offline. Dla fanów odtwarzania muzyki na YouTubie również przygotowano ciekawą opcję. Korzystając z aplikacji mobilnej, będziecie mogli spokojnie przełączać się na inne aplikacje, a w tle materiał nadal będzie odtwarzany.

Aby dowartościować użytkowników płatnego serwisu, zaoferowano im również materiały niedostępne dla tych, którzy korzystają z bezpłatnego serwisu. Chodzi o serię mini-seriali z największymi gwiazdami YouTube’a, do której zaangażowano również producentów seriali telewizyjnych.

https://www.youtube.com/YL9RetC0ook

Pożyjemy, zobaczymy

I to dosłownie, bo póki co, płatny serwis dostępny jest tylko w Stanach Zjednoczonych. Tamtejsi użytkownicy będą mogli skorzystać z YouTubeRed od 28 października, ale można się spodziewać, że w ciągu kilku najbliższych tygodni również i nam trafi się taka możliwość. Chyba, że wybierzemy AdBlocka.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail