X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zwycięzcy Grand Video Awards ogłoszeni

Zwycięzcy Grand Video Awards ogłoszeni

reklama


Konkurs, zorganizowany przez magazyn “Press”, w którym zgłoszono kilkaset materiałów wideo dobiegł końca, a 7 października w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, jury w składzie 30 osób z branży sieci internetowej, mediów, agencji reklamowych czy firm technologicznych, przedstawiło wyniki głosowania.

Włodek Markowicz okazał niekwestionowanym zwycięzcą w aż dwóch kategoriach – Vlog z esejem pt.”Kropki”, natomiast wideo “Gruzja bez Internetu” zapewniła Markowiczowi zwycięstwo w kategorii “Lifestyle”.

Kategoria Publicystyka należała do Natalii Hatalskiej za “OnOff, odc. 1: Generacja Z” – odcinek cyklu poświęconego aktualnym trendom społecznym. Z kolei Łukasz Jakóbiak zwyciężył w kategorii Najlepsza wideorozmowa.

Entertainment, to kategoria, w której zwycięzcą okazała się Grupa Filmowa Darwin z projektem “Wielkie konflikty – odc. 13, Hitler vs sąd ostateczny”.

Tomasz Okoń i Wojciech Drewniak zostali laureatami w kategorii Najlepsze wideo popularnonaukowe ze swoim kanałem “Historia bez cenzury”, natomiast Red Lipstick Monster zwyciężyła w kategorii Wideo poradnikowe za materiał “Sztuczna rana – tutorial na Halloween”.

Paweł Kmieć, prowadzący kanał Sariel’s LEGO Technic Den, Został nagrodzony za filmową animację Forda Mustanga zbudowanego w 100 proc. z klocków Lego:”Lego Technic RC Ford Mustang Gymkhana, w kategorii Hobby.

Kategoria branded content należała do Black Rabbit za materiał “Polish Heritage Night #PolskaNocNBA, natomiast najlepsze wideo korporacyjne to materiał “Wjazd na chatę! LG” Jacka Gadzinowskiego.

Każdy ze zwycięzców dostał nagrodę finansową po 4 000 zł lub jak w przypadku niektórych kategorii, nagrody rzeczowe (w Lifestyle – komputer Asus Zenbook, w Wideo korporacyjnym – bezpłatny abonament na korzystanie z fonoteki Audio Network we wszystkich projektach online)

054

fot. Piotr Król/Press

004

fot. Piotr Król/Press

039

fot. Piotr Król/Press

015

fot. Piotr Król/Press

025

fot. Piotr Król/Press

035

fot. Piotr Król/Press

045

fot. Piotr Król/Press

050

fot. Piotr Król/Press

Nagrodę Widzów zdobył Sylwester Wardęga za wideo “Mutant Giant Spider Dog”, które w serwisie YouTube odnotowało ponad 150 milionów odtworzeń. Drugie miejsce w głosowaniu widzów zajął Wojtek Wiese, autor Brzydkiego Vloga – jako nagrodę pocieszenia otrzymał komputer Asus.

fot. Piotr Król/Press

fot. Piotr Król/Press

 

 

 

 

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail