X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Google sprawił niespodziankę fanom Gwiezdnych Wojen

Google sprawił niespodziankę fanom Gwiezdnych Wojenfot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Specjalna strona internetowa, stworzona przez serwis ma ułatwić użytkownikom to, czego od dawna już chcieli. Opowiedzenie się po odpowiedniej stronie Mocy, widoczne jest w wyglądzie niektórych serwisów, które rzecz jasna należą do Google.

Po wejściu na stronę, wszystko staje się jasne. Wybór pomiędzy dwiema Mocami może być trudny, ale i niezwykle istotny. W efekcie zmienia on wygląd niektórych usług, takich jak Gmail, Google+, YouTube czy Kalendarz i Google Maps. Kto nie chciałby mieć skórek z Gwiezdnych Wojen na swoim mailu?

Co ciekawe, w każdym momencie można zmienić swój wybór i zobaczyć, jak usługi wyglądają w innej odsłonie. Atmosfera robi się coraz gorętsza, bo do premiery filmu zostało już nieco mniej niż miesiąc, a biorąc pod uwagę wszystkie założenia i statystyki, film odniesie spektakularny sukces na całym świecie. Nie ma się co dziwić, że Star Warsowy szał ogarnia powoli coraz większą rzeszę tych największych jak i nieco mniejszych fanów całej serii filmów. A nowa “usługa” Google jeszcze bardziej roznieca ten żar.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail